Silikóny ANO - NIE?

Príspevok v téme: Silikóny ANO - NIE?
Katuska23147

Vaham nad nimi, preto by mi mohli pomoct Vase nazory, tych bab, ktore ich maju. Ste s nimi spokojne? Mam na mysli ci to nelutujete, ze ich mate. Zvazujem vyhody a rizika, trochu sa toho bojim. Prsia mam celkom pekne, len male a trochu by som ich chcela vyplnit. Neviem ci to za to stoji. Frajerovi by sa to aj pacilo, ale on by vraj do toho na mojom mieste nesiel, ze to za to nestoji. Tak ja uz fakt neviem :-) Poradte :-)

Jožko

Poviem to sprosto lebo na túto tému to nejak nejde. Radšej držím v rukách niečo čo sa dá mačkať ako niečo tvrde a pri dotyku vždy mať strach že prasknú. No nemyslím si, že máš potom škaredé prsia ked ich máš jak ten prvý obrázok. Poviem to asi tak, keby ich má moja partnerka ako ten prvý obrázok a prišla by po úprave ako je v druhom obrázku, stratila by u mňa hodnotu hlavne tu prirodzenú. Nuž záleží to od partnera, videl som a "držal som mnoho pŕs" aj krajších ako má terajšia partnerka, ale proste terajšia parnerka je krásna až natoľko že si ju neviem predstaviť s inými prsiami. Je to synchronia celého tela, každí si všimne že tá žena ich má umelé lebo proste nepasujú k postave. Nuž nechám to na tebe ale ja by som sa za to čo mám nikdy nehanbil, a už určite by som sa nemenil kôli tomu aby som sa ukazoval.

wreck

och, katuska23147! ved to su uplne pohodove kozicky, tie prve. :-O to je jednoducho taky typ - ma v hornej casti take udolicko trosku. keby si nebola zadana, hned sa necham pozvat na ochutnavku. :))

vela inak robi aj drzanie tela.

to cislo 2 este mozno pochopim, ze zena je z takych koziciek nestastna. ale tvoje si rezanie rozhodne nezasluzia.

ATIDE/ESMERA

A čo vy, chlapi, chceli by ste radšej ženu s prsiami rpakticky nijakými, teda nulkami, ale svojimi, alebo ženu s palstikou a povedzme peknými trojkami? Zvedavá som na vaše názory :D

Katuska23147

A mne sa prave nepaci sa mi rozleju do stran a v strede nic :-D Mam prsia asi ako tato jednotka obrazok... jezovitova.sk

Take trochu preliacene... Ako keby prazdne vrecko po schudnuti.... citim sa ok len v podprsenke co zvacsuje o 2 cisla alebo vo vystuzenej. Ked som oblecena nejako mi to navadi len ked sa vyzleciem alebo v plavkach.

wreck

je nechutne ako to neprirodzene vyzera. napriklad ked si lahnes na chrbat, kozicky sa maju krasne rozliat do stran, ak su aspon dvojky. umele len zostanu v rovnakom tvare ako ked stojis. okrem toho je krajne nepritazlive, ked zena nie je viac-menej vyrovnana so svojimi danostami a ma potrebu sa umelo vylepsovat.

mas rozumneho partnera. ma pravdu, nestoji to za to.

Katuska23147

Viem o tej teme ale tam rozoberaju len ake milimetre si dat :-D a kazdy ma tam ignoruje :-)teda skoro kazdy ale polovica mojich otazok je nezodpovedana. A okrem toho tam su len baby co su za a aj idu na operaciu alebo boli :-) Ked im "skocim" do rozhovoru o doktoroch a mililitroch tak ma jednoducho odignoruju :-D Ani mi nechceli poriadne vysvetlit ako si mozem pozriet tu ich galeriu :-D Vraj je zaheslovana... neviem ci aj pre mna ak prispejem svojimi prsiami... :-D

sisente

odporucam ti temu "silikonove prsia" je to najdiskutovanejsia tema tu, tak sa urcite docitas vsetko co potrebujes :)