zastavila sa vaha

dana660xz

grawesa ahoj, aj u mna sa vsetko zastavilo a som tak rozmyslala, ze aj keby uz nezisiel dole ani jeden cm, aj tak sa nemienim vratit k majonezovemu salatu a takymto hlupostiam. pridavam momentalne na sporte a uvidim co to moje telo povie, ked nic, tak nemam v plane nabrat spat. drzim palec nech ti to vyjde!

Maoam

grawesa, uz mas velmi pekne miery ;D, vidno, ze si sportovala a nechudla len stravou, teda jej upravou, no tak tie 3-4kg by este mohli ist dole, to ti uznam, ale to je uz fakt len troska a myslim, ze mas teraz pauzu, navyse cez zimu sa tazko chudne a pauza po schudnuti takej velkej vahy normalna, navyse si schudla fakt dost rychlo, za 8 mesiacov to je fakt vykon

skus pridat viac aerobnej cinnosti a priprav sa na to, ze posledne kila idu najtazsie a pomalicky, ak das dole tak kilo za mesiac, je to uspech v tej poslednej faze

tak uz len to nejako dorazit cele, ale klobuk dolu, ako si to dokazala

grawesa

172 cm, 65 kg, miery 93:67:90... dole by som potrebovala zo stehien a zadku este dat.
jedla som normalne (ziadne diety, ziadne vyradovanie potravin), pravidelne, zo vsetkeho kusok, v nedelu som si vzdy dopriala aj nejaku maskrtu.
no dufam ze je to len nejaka pauza, takto ma to prestava bavit vsetko:/ najskor som myslela ze kvoli menstruacii (vtedy vzdy nieco naberiem) ale po nej sa to rychlo strati. no teraz je to uz dost dlho.

Maoam

aku mas teraz vysku, vahu, miery?
bud si uz dosiahla svoje dno a pre tvoju stavbu tela spodny limit a mas len prehnane poziadavky na seba, alebo mas pauzu, ktora je normalna, po takej strate hmotnosti, 17kg za 8 mesiacov je fakt vela...

dolezite je vediet z akej hmotnosti na aku vysku a hlavne akym sposobom si chudla, ci zdravo, alebo hladovanim, ci ako