Nový vitamín B-17

mliečko

Ja tie jadierka pohryziem.A snažim sa čim najlepšie.Aby žaludok mal čim najmenej roboty z travenim.
Poniektore su horke ale da sa to prežit.
Aj jadierka z marhuli obsahuju B17.

ok55

Tie jablkové jadierka treba prehryznúť? alebo podrviť?
Ja som za to, že všetko čo nám dáva matička zem je na niečo dobre. Určite budem jedávať už aj jadierka z jablk, kedže som ich do teraz vyhadzoval ako ohryzok. Len určite nebudem kupovať kadejaké extrakty z lekárni, kedže všetko zneužívaju farmaceutické spoločnosti na tvorenie zisku.

mliečko

Jadierka z jablk tiež obsahuju B17nastku.
Mala som bradavicu na ruke.Začala som jest jadierka z jablk koli B17stke ktore som kombinovala aj z hlivou ustricovou a moja bradavica sa začala pomaly stracat.Pomaly ale stracala sa.Takže si myslim že B17nastka je velmi dobra ale zasa určite nie nejaky zazrak.A hlavne ak niekto chce docielit nejaky vysledok musi brat tento vit.poctivo a pravidelne a byt hlavne trpezlivy.

delphia

lekar ti o tomto vitamine nepovie nic, resp. ta vysmeje...
som "odchovana" na klasickej medicine a o existencii B17 som prvy x citala az tu na fore cca po 20. odrobenych rokoch v slovenskom zdravotnictve.

mam znamu, ktora v sucasnosti podstupuje vnutrozilovu liecbu tymto vitaminom. zatial teda o vysledku neviem napisat.