nevera

moniqa87

oni na to urcite nemyslia a je im to podla mna este aj uplne jedno... v tejto dobe ludia hladia len na seba a ostatni su im ukradnuti

lizi

Je a je to podla mna hrozné.Tí ktorí podvádzajú svoje polovičky su u mna uplne nuly!!!!!Nechapem ich to vobec nemyslia na toho druheho ako mu ublížia?

moniqa87

podla mna je v tejto dobe neverou ponacenych az neunosne vela vztahov... je to zle, ale zda sa, ze sa proti tomu neda nic robit... ako keby to bola nejaka civilizacna choroba...

lizi

Samko,asi budeš mat pravdu.On je taky typ.Asi si robý "zbierku bab ktore dostal"Ale prečo tak každej strašne ublíži?Urobil to aj viacerým babam predomnou.Vieš si predstavit čo to je pre babu po 2 rokoch vztahu dozvediet sa že ta vimenil za inú,ktora sa mu zalubila?Tak to bolo s každou jednou a aj so mnou a určite bude aj s tou terajšou.Velmi lutujem tu babu.Nevie s kym vlastne chodí.Najhoršie je že on si vie tak krasne babu namotat a potom za čas ju odkopne ako špinavú opotrebovanu handru.Ale ja verím,že na svete je spravodlivost.Teraz to nemyslím tak že mu prajem niečo zlé,ale myslím si že už ublížil stašne 4 babam a to je dost,či nie???

samko r.

Lizi, prostredie v ktorom vyrastal, to sú aj kamaráti a ich vychvaľovanie, kto ich koľko pre.... Toto väčšinou robia mladíci, ktorí po zamestnaní (škole) nemajú čo inšie na robotu. Ja som od malička chodil okolo statku, nie že by ma to vtedy nejako bavilo, ale bolo to treba a na hlúposti som nemal čas. Teraz som stále zamestnaný domácimi prácami a nejaké "čiarkovanie" nad posteľou mi nem,á kedy prichádzať na um. Ono, mesto a dedina je rozdiel.

milli

Myslím si, že pred manželstvom je opatrnosť na mieste - veď si nevezmem "mačku vo vreci" do svojho života; v manželstve by to už malo fungovať na dôvere "naplno". Zdá sa mi ale, že prax býva skôr opačná..

lenpisem

Škola života.Nevere sa nedá zabrániť jedine dobrým výberom partnera,ale kto vie že tento je pravý/á.Ja som verný 10 rokov,ale boli rôzne myšlienky,v rôznych situáciách.Je veľa vzťahov kde sa to stane,ale možno že tam kde to partner oľutuje a má výčitky tak je to lepšie ako "po hube".Prajem ti aby sa našiel ten pravý a že budete do vzťahu dávať celých samých seba.Ahoj.

lizi

Ja som nepatrala.Ono to bolo tak že on mi povedal,že chodi školit jedno dievča každy den a že je celkom šikovna,vysoka a čiernovlasá.A povedal mi aj od kial je.Teraz ked som sa stretla s našim spoločným kamaratom tak som sa dozvedela že moj bývalý už býva tam.Takže vtedy ju asi neškolil na tu robotu čo mala robit,ale "školili" sa v niečom inom.Ved každý tomu može hovorit inak.

milli

oproti mne určite mladá, na výdaj však zrelá.. Verím, že z tvojej strany to bolo úprimné, to konštatovanie bolo myslené skôr všeobecne.

lenpisem

Ahoj lizi.Jedna rada!Nikdy nnepátraj ak máš podozrenie,o to viac bolí ak sa niečo dozvieš,ja som tušil pátral až nakoniec som aj videl ako si nasadá s ním do auta.A to som zostal doma s dvoma deťmi a musel som si uchovať chladnú hlavu....Ak nemáte deti,záväzky tak to nemá zmysel pokračovať,nikdy to už nebude také ako pred tým.Ja som bol schopný odpustiť,ale po 6 mesiacoch už nie.