psychika v ...vdaka absurdite??

Príspevok v téme: psychika v ...vdaka absurdite??
maybe12

dobry den, chcem sa mozno spytat na vas nazor, alebo sa len vyrozpravat..
ide o to ze za chvilu maturujem-chemia biologia absolutne sa toho nebojim oproti tomu co bude potom, preco?

najvacsiu chybu som urobila ked som povedala ze moozno pojdem v slapajach sestry-medicina

vysledok? moje psychicke problemy, nespavost, nervozity, uzkost a neustale myslienky ci so vsetkym neskoncim

viem ze na to nemam, apson nie tento rok, chemiu gymnazialne ucivo v poriadku ale tam co je a na tych doucovaniach..sak to je rovno na slucku! ;(
a nie ze by ma podporili rodicia oni sa mi neustale vyhrazaju! otec "sak ked sa tam ty neodstanes, ty este len uvidis!" a taketo, matka minule "ty si ani zrat nezasluzis...si taka bezcitna ked sa tam nedostanes, ty ma tym zabijes" a taketo reci mam kazdy den niekolkokrat! dnes iba trikrat bolo nieco take

to je vazne take hrozne ked sa na taku skolu nedostanem na prvykrat? s tym ze na zubarinu beru 25 z asi 800?!
dala som si prihlasku aj na uk prirodovedecka, dnes doslo ze som prijata, vsetci sa uz rano v skole tesili ze "anoo, sme tam!" u mna doma? "opovazis sa tam iist opovazis!na to okamzite zabudni"
aby toho nebolo dost, moja vlastna sestra sa chova jak najvacsia mrcha, stve rodicov proti mne, furt ma len s nou porovnavaju, aka je ona uzasna, ....hej asi preto ma 27 a vsetci ju posielaju hlboko...
neucim sa zle vzdy mam 2-3 dvojky, vzdy vyznamenana a bojim sa s tym chodit domov, aj tak som cierna ovca a "sprosta, naivna, ktora NIC nedosiahne a bude zavidiet svojej sestre" jak povedali

a teraz fakt neviem co robit, hoci leto milujem, teraz mi to evokuje prijimacky a nasledne po tom peklo co budem mat doma, v noci sa budievam mokra, sny stale o prijimackach a prichode domov, viete co to je to mat kazdy den doma? ;( ja uz fakt nevladzem dalej takto zit, prosim pomozte ;(

ATIDE/ESMERA

Počkaj...Ty už si na medine, a nejde Ti to tam? Alebo ťa to aj enbaví? Lebo ak nie, tak ja za seba Ti radím, aby si odišla a nestrácala roky, ale našla si neičo, čo ti vyhovuje viace, trebárs učiteľstvo chémie a bioly, alebo právo, alebo niečo iné

ATIDE/ESMERA

Zaujímavé, že ťa napadla história, nie, mama nestála za histňoriou, tam som šla, elbo am to fakt napĺňalo...Mam stáa za iným mojím rozhodnutím, a preto som napísala, že som počúvla rodičov, a som tam, kde som.

lionesssssss

ATIDE/ESMERA - ty si šla na históriu kvôli mame? ešte asi pred troma dňami si mi tvrdila, že preto lebo ťa to napĺňalo..hm....

maybe12

..ona len ride z prace a uz do mna ryje
co som to za cundru, flakacku, ze som pricina otcovych chorob, ze kvoli mne ma nieco zo srdcom, ja som pricina a ze ked sa mu nieco stane tak mam pamatat na to ze to bude moja vina
a taketo? ;(

zewa

Ale ved to v tejto diskusii nie je az take podstatne ;)
Hlavne je nabrat odvahu postavit sa rodicom. Ake je ich zamestnanie?

ada777

ahoj...ako?
podla mna by si mala akoze fakt odist z domu a to co najskor!!! co budes mat zo zivota? ludia v prispevkoch mali pravdu raz to moze dopadnut zabuchnutymi dverami a vetou: tak si tu medicinu studujte sami proste to nie je sranda toto je tvoj zivot! rob to co mas rada! Nezi ho za druhych. Rob vsetko pre to aby si mala lepsiu buducnost...ja viem je to tazke ale toto co pises to je uz vela!!!

maybe12

zewa, Magy: ja som nikdy nemala ziadnu trojku, pisala som ze som vzdy bola vyznamenana
myslela som to tak ze zvycajne som mavala dve az tri 2jky na vysvedceni a to uz bolo dost