Ideálna váha dieťaťa

Príspevok v téme: Ideálna váha dieťaťa
lemaja

Moja 3ročná dcera váži pri 100cm asi 20-21kg. Nikdy som jej váhe nevenovala zvláštnu pozornosť lebo aj ja som bola guľaté decko ale na gastre nam povedali že by sme s tým mali niečo robiť,zje všetko nie je prieberčivá, je ovocie aj zeleninu, aj pohybu má dosť. Chcela by som vedieť aké sú normy pre takéto deti, a či je jej váha varovným signálom

jajka01

nemo ...vies jak by si vyzerala pri 40 kg a 162 cm??? neblázni dievča...mas 14 rokov a si vo vyvoji...nekaz si zdravie...s 162 cm a 53 kg nemozes byt tucna!!

Nemo

Mám 14 rokov mám 53 kg a meriem 162 cm ...Podla man mám velmi velku váhu a myslím si žebý som mohla schudnut do 40 KG ? :// :( :( Poradte mi prosíím !!!! :( :( :(

janush384

lemaja..neboj sa..z toho vyrastie..a ako tu uz bolo povedane, zalezi dost od genetiky(ci su roddicia stihli atd). napr. ja som mala porodnu hmotnost 4,5 kg...priblizne do 4 rokov som bola vylozene tucnucke dieta..no po nastupe do skolky sa vaha zacala lepsit..a teraz v dospelosti som vyslovene chuda

Milky

Moj ked sa narodil mal 5 a stvrt kila. Teraz ma 4 a pol roka, 130cm a 25kg. Na rebrach mu hrajem ako na klavesach a pred chvilou dojedol 8 sisku. Keby som nezamykal skrinu, tak skrachujeme. Kyselina jedna..

Talja

O pol roka mám 13 rokov výšku 156,5 a váhu 35 kg. Koľko by som mala vážiť? (PS:Mám bezlaktózovú dietu, ktorá sa mi nikdy nenapraví.)

Maculka2

Mám 5 ročného syna meria približne 110 cm a má váhu 16,7. Chcela by som vedieť názor či s jedná o podvýživu? Papá všetko nemá s tým problém len keď je zažraný do aktivity tak nepotrebuje jesť nič. Čo si myslite?
Ďakujem