Ideálna váha dieťaťa

Príspevok v téme: Ideálna váha dieťaťa
lemaja

Moja 3ročná dcera váži pri 100cm asi 20-21kg. Nikdy som jej váhe nevenovala zvláštnu pozornosť lebo aj ja som bola guľaté decko ale na gastre nam povedali že by sme s tým mali niečo robiť,zje všetko nie je prieberčivá, je ovocie aj zeleninu, aj pohybu má dosť. Chcela by som vedieť aké sú normy pre takéto deti, a či je jej váha varovným signálom

nnika

mam...13 rokov a mam 49..kg....mam..161 cm...je to normalna vaha...lebo ja si myslim ze som moc tucna...cela by som mamt asi 43 kg ale nedari sa mi to dosiahnut...poradte...

dd

myslim, ze to nie je vobec hrozne, ja mam 158cm a vahu cca 52kg a som spokojna..aj ked uz mam 23rokov..Ty si vo vyvoji, mozno este narasties a ked sa budes stravovat zdravo, tak to bude urcite v pohode :) neboj!

dd

moj nazor - na svoju vysku mas podla mna vahu uplne v poriadku, nechudnut, snazit sa udrziavat si vahu, si dost vysoka, takze sa to na Tebe "strati"..a si vo vyvoji este, potrebujes ziviny, takze ja byt Tebou, rozhodne by som nechudla, ale hlavne sa zdravo stravovala..

cierna

moj syn ma 5 rokov važi 14kg a jeho vyška je 103cm.Je to až take zle,mam obavy z vyšetrenia.čo mu budu robiť

viera zvozilova

moj 5 ročny synček važi 14kg,vyšku ma 103cm.Naša lekarka nas chce poslať na vyšetrenie,lebo že vraj je velmi maličky.Jeho porodna vaha je 3150g vyška 52cm.Od maličky pribera a rastie troška pomalšie oproti deťom v jeho veku.Jesť mu chuti.