Ideálna váha dieťaťa

Príspevok v téme: Ideálna váha dieťaťa
lemaja

Moja 3ročná dcera váži pri 100cm asi 20-21kg. Nikdy som jej váhe nevenovala zvláštnu pozornosť lebo aj ja som bola guľaté decko ale na gastre nam povedali že by sme s tým mali niečo robiť,zje všetko nie je prieberčivá, je ovocie aj zeleninu, aj pohybu má dosť. Chcela by som vedieť aké sú normy pre takéto deti, a či je jej váha varovným signálom

dwwdw

anes, chlapci pri tele mavaju -prsia-, ale ak sa ti zda, ze nieco nie je v poriadku, obrat sa skor na poradnu, ako na forum. tu ti povedia nazor laici, v poradni ti povie diagnozu lekar.

zuz-ča

Chcem sa opýtať,mám 15 rokov a meriam okolo 165 cm a vážim49 kg,je táto moja váha v poriadku,do teraz som asi približne také 2 roky vážila 45-46 kg....ale každý mi hovorí že som chudá....je to naozaj v poriadku???Dakujééém.....

anes

Chcem sa spytat, ci je to problem, ak môj syn, kt. je teraz v puberte l6,5r sa mi zda ze ma zdurene prsia, je pri tele vždy aj bol, či je to z toho že je silnejší alebo je to nejaka choroba ?

natalllkkaa

prosim pomozte...ako mam schudnut mam 13 rokov a meria 167 cm a vazim 48 kilov...a potrebujem vazit nejak 38 a potrebujem ploche brucho..pomozte mi prosim fakt newiem co robit..!!!!

tuciluci

Moj syn (2 aj stvrt roka) ma tiez 12kg. Uz pol roka. A nie je drobny. Ale myslim, ze je to normalna vaha. Mame proste stihle deti! Cely den pobehuju (aspon ten nas vsade sprintuje - aj ked ide len na wc uteka o dusu), snazime sa ich stravovat zdravo - vela zeleninky, malo sladkosti - tak z coho by boli tucni?! Neznepokojuj sa!