Zakerna otazka na pohovore

Lulu2011

to je jasne, musis sa naucit, ako ludi presvedcit, ale to ta naucia aj na skoleni a pocas prace, tipy a triky, len chceli vediet, co v tebe je

radomel

Nic moc prva a takmer jedina otazka povedat nieco o sebe .. a potom le nsituacie kde mate presvedcit zakaznika ku kupe mobilneho internetu :D no nijako sa nechcela dat presvedcit :D bolo to o nicom taky pohovor :D

Loui

Bola som dnes na pohovore v Orange. Bolo celkom v poho som sa dobre tam cítila atmosféra super , absolvovala som 1kolo a zajtra mi budú volať ze či som prešla do 2 kola. Keby som prešla do 2 kola vedeli by ste mi poradiť na co sa mam pripraviť ??? Ďakujem

dobra vila

Mila Zebra, je mi to luto, ale nevyhovaraj sa na vysokoskolakov, neprijali ta z vlastnej chyby, mohli by tam byt hoci kolki VS, keby si bola ty pre nich naj, prevalcovala by si ich. Ak aj prijali nejakeko VS, tak nie preto, ze ma VS, ale zrejme podal najlepsi vykon.
Orange je naopak predajna stredoskolakov. U nas mame 2 pobocky, nerobi tam ANI JEDEN VS. A vies preco? Pretoze kazdemu povedali "vy mate VS, pozerate na tuto poziciu iba prechodne"...a mohol by si povedat hocico... VS su skor na takychto poziciach degradovany...Ani do banky ta nezoberu, lebo VS zo zakona musia dat vyssi plat a na to nemaju, tak si zoberu radsej ludi s OA...atd...

zebra108

tak uz to mam za sebou...no neuspesne..skoda mala som o to miesto velky zaujem...som si troska poplakala od zlosti lebo boli tam sami vysokoskolaci a ja mam len maturu a uz ma stvu s tymy vyskami,este aj na predavacov sa trepu a co mam robit ja upratovacku?

KiloKila

budem sa snažiť čo najlepšie predať produkty spoločnosti Orange a presvedčiť ľudí že práve orange je tá správna voľba....
toto povedz a maš to:)
ja som absolvovala pohovor v Orange trval asi 45 minút čo som nečakala,uviedli mi aj situáciu so zákazníkom. Na moje prekvapenie som bola viac než výborná a zamestnala som sa tam. No a po pol roku som toho mala dosť pretože práca v Orange je dosť psycho. takže tak:)

zebra daj vedieť ako si dopadla....

dobra vila

"a ze si presvedcena o tom ze ak a zoberu tak to urcite neolutuju..." toto povedala jedna kamaratka na pohovore. Znosili ju az pod ciernu zem. Ludovo povedane, taketo veci nikdy nehovor dopredu "som pre vas spravna volba, neolutujete a pod"... dristy, dristy, dristy a oni to vedia...ked to melie 80% z ludi na pohovore, tak im asi rupnu nervy.
Na pohovore clovek dostava skutocne niekedy take otazky, ze zasnem...toto je este normalna, ale ked sa zamyslis...aky prinos, bohatstvo... To, ze budem rada, ze mam robotu, a dusu si vyplujem, aby som ju dobre robila a boli ste so mnou spokojny. By som povedala...
A inac, nepisanu pravdu napisal Lost.
a vobec by som sa nebala povedat to, co napisal pravyhuhu alebo arman...VED TO JE PRAVDA, tak co chcu pocut? Pravdu alebo zvasty?!