Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stretavanie sa so syncekom

??!!??

hmmm skús sa dohodnúť s ex že keď bude mať čas a chuť a ty tiež či môžeš za ním chodiť častejšie...aj keď by to bolo teda tá návšteva v jej spoločnosti ak sa bojí o syna . trebarz aj ísť s nimi von ....

dobra vila

Povedala by som ti, ze ak tvoja manzelka nie je mrcha, tak si to dohodne s tebou mimosudne, alebo ako sa to riesi (ze priamo na sude povie, ze dieta mozes navstivit kedy chces). Ak si mozes vidiet svoje dieta 1x za 2tyzdne, tak prepac, ale tvoja ex je riadna p....
NIKDY, ani keby som sa v buducnosti rozviedla, by som nedokazala takto obmedzit navstevu dietata s otcom, ak by som videla, ze ten otec to dieta miluje a venuje sa mu... Nech bolo medzi nami cokolvek. Dieta sa nema stavat medzi rodicovske spory!

-vt-

Pokiaľ si ešte v odvolacej lehote, podaj odvolanie, v ktorom presne uveď svoje námietky voči postupu prvostupňového súdu. Odvolací súd to potom náležite prešetrí, či prvostupňový súd správne zistil skutkový stav a na základe takto zisteného skutkového stavu či rozhodol správne. Len si dávaj pozor, aby Tvoje námietky v odvolaní boli ozaj dôvodné. Lebo jedna vec je to, čo tvrdíš Ty tu, a druhá vec je to, čo súd ozaj vykonal. Ak napr. súd Ťa dal predvolať a Ty si sa neospravedlnil z pojednávania, môže rozhodnúť aj bez Tvojej prítomnosti. Vieš, ľudia si veľakrát myslia len svoje, sú niekedy akokeby "krátkozrakí" - majú zúžený pohľad na vec a nepripúšťajú akúkoľvek inú "pravdu"... A druhá vec, ako sa hovorí: "neznalosť zákona neospravedlňuje".

joo

tak to je vazne smutne ....... skus sa odvolat ,ako pise mate59 ,alebo poziadaj o pravnu pomoc ..... asi musis zabojovat
drzim palce
www.moznostvolby.sk
skus nieco pohladat tu

mate59

určite sa odvolaj a žiadaj viac kontaktu s ó synom,žiadaj aj cez veľké prázdniny 1 mesiac a aj počas Vianoc.Nie si zbavený rodič. práv a na svoho syna máš rovnaké právo ako otec.Sudca môže byť aj zaujatý, a ak máš pre dieta vhodné podmienky počas návštev, za svoje dieta bojuj, držím palce.

Larin

J111, ja ťa rozhodne z ničoho neobviňujem a ani nemám voči tebe predsudky. Len si myslím, že celý problém ohľadom výchovy je v tvojom prípade komplikovanejší ako za bežných okolností.

J111

Sudkyna rozhodla tak preto, lebo mi diagnostikovali schizofreniu. Kolko ludi ma schizofreniu a byvaju spolu so svojimi detmi. Vsak ja nie som total blazon, ale sudkyna to tak pochopila, ze nim som. Aj tu na fore sa ma dotklo, ze ma obvinili, ze som zalozil jednu temu a pritom to nie je pravda. Ja temy zakladam len malokedy a musia byt o niecom a nie o nicom a uvadzam svoj nick.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.