Manželové kamarátky

Príspevok v téme: Manželové kamarátky
angie30

Ahojte vedel by mi niekto poradiť, čo mám robiť s manželom a hlavne so sebou. Manžel má kamarátku s ktorou si vraj velmi dobre rozumie vypisuje jej sms, v ktorých ju oslovuje miláčik, láska,...pomáha jej riešiť jej osobné problémy. Je to naša poradkiňa z AXI, takže kým sme založili všetky poistky dosť často sa s ňou stretával. Ked som prišla na tie sms začala som mu to vyčítať , že o čo mu ide čo s ňou má. On tvrdí, že je to len kamoška, že si s ňou dobre rozumie a že ja som manželka tak mňa nedokáže brať ako kamošku a riešiť so mnou niektoré problémy. Ked sa pohádame tak jej vypisuje sms, vyvoláva jej.Čo si o tom mám myslieť, alebo ako to mám riešiť?

malickaaaaa

Trojka333 - urcite! aspon pre mna si :-) mas svoju hrdost a ides si za svojim ako si napisala a to chce silu a vytralost.
Verim ti musi to byt tazke ale mas deti a robis to z lasky pre ne. Neboj este budes stastna :-) Prajem ti to

Zdena102

fíha, ešte že som zakročila u priateľa s tými jeho lasočkami kamoškami teraz a nie až keď budeme manželia. Zakročiť bolo treba už dávnejšie ale na druhej strane veľkú váhu má aj to aké máte hranice čo sa ešte toleruje a čo nie, ja svojmu netolerujem ani keď sa s nejakou ženou rozpráva, ja som jeho priateľka, milenka, žena, buduca matka jeho a našich deti a aj jeho kamoška ktorej môže ponadavať aku ma priateľku keď ho hneva:)
Pre niekoho nie je hranica ani to keď nejakej kamoške vypisuje a ja si myslím, že keby ti tu napísal normálny chlap ozajastný nie len netový, povedal by ti že bohužiaľ je to tak ale starší muži a vôbec muži - nedokážu mať LEN take kamošky. vždy za tým niečo je.
A ten tvoj hľadá útechu keď sa pohádate pri tej ku*ve poisťovackej takže asi tak. Nečakaj že to ostane len pri tom, možno nevieš o viecerych veciach, možno ani len netušíš o nejakých bozkoch a dotykoch, taky muž si ťa predsa nemôže vážiť keď inej hovorí a oslovuje ju tak ako by mal oslovovať len teba.
Máš rôzne možnoti je to na tebe. 1. doser si život a ostaň s ním
a tá lepšia teda menej bolestivejšia 2. skús ak sa podarí spoznať niekoho aj ty, ale bohužiaľ chlapy sú taký že to bude asi priateľstvo najmä o sexe a kávičkovaní.
Prajem si veľmi aby sa ti tvoja situácia vyriešila a aby si bola šťastná pokiaľ si nikomu neublížila tak že sa ti to teraz vracia.

MarekForklie

angie30 : Tvoj manžel Ťa.... nechce.... To je krutá realita (možno ani nie tak krutá, nájdi si lepšieho...).

trojka333

malickaaaaa - neviem či som silná, ale viem si ísť za svojím, mám deti myslím hlavne na ne...aby bol doma pokoj, takto by nebol, snažím sa ovládať, ale najradšej by som ho zabila za to čo nám urobil

trojka333

deniki - ani ja som nechcela rozvod, bolo to pre mňa ako blesk z jasného neba, ale nedal mi na výber, dala som mu čas aby to s ňou skončil a neskončil, tak čo som mala robiť? tolerovať neveru nebudem

kafe

angie30, koľko času trávite vy SAMI dvaja bez detí? Vídete si aspoň raz do týždňa/mesiaca kdesi von? Ak nie, tak by ste mali začasť - venovať sa len jeden druhému, nie iba rodine a práci.
Tiež by si si mohla sem tam oddýchnuť od detí a nechať ich manželovi na krku. A ísť s kámoškou na nákupy, zaplávať si, pokecať s kámošom :) Maj na pamäti, že si úžasná a krásna žena, ak chce manžel mať kámošky, prosim, ale v tom pripade príde o teba. Ak si budeš vedomá svojich kvalít, manžela to možno pritiahne späť.

Fidelity

tí chlapi už naozaj nevedia, čo od dobroty.. malý dvor a veľký bič na nich..
zbalila by som mu kufre a nech ide plakať na rameno (alebo skôr na prsia) tej svojej lásenke.. nenechaj zo seba robiť kravu, neponižuj sa.. zaslúžiš si niekoho lepšieho!

malickaaaaa

dekini - palec hore! Moje slova - zenaty muz nema mat ziadne kamaratky a bodka :-) uplne s tebou suhlasim.

trojka333 - kiez by kazda zena bola taka silna ako ty! klobuk dole, nech sa ti dari!

angie30 - jednoducho mu povedz ze mas toho dost! Ty nie si jeho handra do ktorej si bude utierat spinavy zobak... Narovinu bud ukonci ten vztah s kamoskou alebo nech sa zbali a vypadne. Urcite je to len na tebe a take rady z fora asi velmi nepomozu. Hovorim to preto tak lebo ja by som neveru asi len tazko prehryzla. Urcite drzim palce a ozvi sa!

deniki

trojka333, si silná žena, a máš v tom výhodu, no nie všetky sú také a pred rozvodom zatvárajú oči...nechcú to. Možno ani zakladateľka nechce zájsť tak ďaleko....