Ženský Orgazmus...

Príspevok v téme: Ženský Orgazmus...
Ivan Stein

Nazdar chcel som sa opýtať na pár vecí...ked sexujem s priateľku tak neviem či zažíva orgazmus ani ona nevie ale prebieha to asi tak že,počas sexu sa jej mení farba na líčkach jej steny pošvy sa zatváraju teako akoby scvrkávajú ked sexujeme.. a na konci vždy je úlpne ružová ale nevim či zažíva orgazmus vždy mi povie iba že sa cíti strašne čudne že to je aj dobré aj bolestivé...

Romiii 1

Moja keď má orgazmus,tak jačí a sama povie,kedy to ma....už budem,už,už,bože teraz,ešte vydrž a potom mi ho vezme do pusy a vasaje zo mňa všetky spermie,až sa mi prsty na nohách skrucaju!!!

ladybug117

.. mozte mi pomoct identifikovat pocit, ktory sa mi nedavno udial? :D .. partner mi to robil jazykom doost dlho a ja som citila take ako keby vibrovanie v celom tele, ako keby som mala 'mravce' na celom tele, ale nie tak neprijemne 'mravcovsky' ale tak jemnejsie, inak, prijemne .. trocha sa mi aj hlava krutila a tak nejak zahmlene som videla.. a prechadzali mnou take ako keby horuce vlny.. ak to znie smiesne tak ma ospravedlnte, nie som velmi skusena.. dakujem za pripadne odpovede :P