do leta min 5 kilo dole, pridása niekto ?:)

xxxaj

pridavam sa ale moj problem je pravidelna strava rano mi je navracanie z jedla aj doobeda a poobede niečo maličke si dam a o 4 totalka jeem velmi vela

winki

ja som bola chudokrvna od mala, po uprave stravy teda zaradenia viac zeleniny a vznechania masa sa mi zvýšilo železo až nad hranicu a ostatné výsledky sú tiež viac ako v norme

Iron

Mám aj problémy s tráviacou sústavou a nie som si istý či to nespôsobuje problémy v resorbcii alebo výtváraní niektorých minerálov priamo v tráviacej sústave a či to nie je náhodou príčina, že mi niektoré látky chýbajú a telo sa ich snaží všemožne doplniť z čohokoľvek v nadmernom množstve.

Iron

Ja som kuprikladu schudol naposledy 40 kilogramov ( okrem zmeny stravovania som vynechal sladkosti - nie však sacharidy v potrave ) a po mesiacoch sa mi pravdepodobne upravil metabolizmus tak, že aj keď som sa neprejedal necítil som hľad ale naopak plný energie.
Ale zrazu prišiel pád a postupne som sa plíživo prejedal viac viac, preto hľadám niečo, čo by zabránilo tomu aby mi to časom preplo.

blablablabla

deniki: to by malo byt uplne v poriadku, pri plavani sa ti dobre precvici skoro cele telo a nezatazujes klby ako pri behani... no je dobre mat rozmanity pohyb aby sa ti nezunoval.

deniki

Neznášam cvičenie, nikdy som ho nemala rada...stačí aj plávanie??? Naopak, toto mám rada...ale len plávať sa mi chce :-)))

blablablabla

ak si chcete dopriat sladke alebo menej zdrave veci, doprajte si ich, ale doobeda. drzte sa pravidla, ze poobede uz len zdrave - zelenina, ovocie, cottage cheese, tvaroh, ryby, ....
niekedy staci takato mala zmena a podari sa schudnut. ale zalezi aj ako ste sa stravovali predtym.

co sa tyka koenzymu q 10, je to blbost. este nikto nikdy zdravo neschudol s tabletkami ani doplnkami vyzivy. nebudte lenivi a pohnite ritami, chodte cvicit a tak schudnete dlhodobo.

deniki

Aj ja chcem schudnúť...!!!!Ale som z toho nanič, pred otehotnením som mala 49 kil, ku Pôrodu som išla ako 90 kilová...:-((..no a teraz mám na sebe ešte 20 kíl...ako ich zhodiť? Stačilo by mi aj len 5 kíl...to by už bolo na mne vidieť dosť....ale môj sen je samozrejme dať dolu 10 kíl...ale nie je vôľa, nie je osoh ....dajte rady :-)))

lienka88888

neviem ako je to s tym Q10 ja sa snazim schudnut cvicenim,upravenim jedalnicka a pitim vela vody,na nejake zazraky z tabletiek sa nespolieham....na mne je uz vidiet vysledky a to po troch dnoch,schudla som kilo

Iron

deniki : samozrejme zo stránky ( ako inak ) ktorá Q10 ponúka, preto som trochu skeptický a rád by som, keby mi to niekto ozrejmil.