vystupovanie na verejnosti

J111

Pouziva jednoduche vety, ale tie slovicka ovladaju len pokrocili. Asi ho nevyhodili, len som chcel podpichnut:D
Najskor ma frejerku Nemku a potrebuje zlepsit svoje jazykove zrucnosti, ale tu ich zlepsi asi len tazko, hoci mozno to bude akym takym prinosom pre neho.
Du solltest dich lieber in die artzliche Behandlung begeben:D

J111

Sprechstunde - ty to vidis vsetko asi len cez prizmu nemeckeho jazyka:D Chapem ta:D Nemal by si skor hladat pomoc psychiatra ako hladat hodinu nemciny. Tu to moj zlaty nedobehnes. A my za to nemozeme, ze ta z tej nemciny na vyske vyhodili:D

Magy

paris - make up velmi nepomoze, pretoze tremu vidiet aj cez make-up, nejde ani tak o to zacervenanie, ale ked clovek jachta, poti sa, oci mu behaju vsade len nie tam, kde maju, alebo ich zapichne do zeme, je zjavne uplne mimo, nevie poskladat suvisle jednu vetu - tam ani netreba este vidiet, ci sa cervena alebo nie.
osobne som mal podobny problem, ja som bol na tom o trosku horsie (sociofobia). prekonal som to, ako sa hovori, ze som si na seba usil bic a musel som vystupit pred asi 30-40 ludi s urcitym prejavom a potom vystupovat ako lider, veduci, proste byt stredobodom pozornosti. mozem ti uprimne povedat, ze niet lepsieho lieku. sebavedomie slo raketovo hore, sociofobia bola v priebehu par tyzdnov trapna minulost a kopec veci spolu s tym som tiez poriesil.