je to prilis velky vekovy rozdiel?

Príspevok v téme: je to prilis velky vekovy rozdiel?
sewie

Ok znova zalozim temu kde budu urcite padat posmesky na moju osobu, ale musim sa spytat lebo ma zaujima vseobecny nazor.uz velmi dlho som sama, vlastne som nikdy nemala ani dlhsi vztah:/skratka nemala som stastie, vacsina v mojom veku (25) je zadana, alebo ma z roznych dovodov nepritahuju-skratka neviem si nikoho najst. a teraz sa mi niekto dost paci,resp pritahuje ma- inteligentny, gentleman, zabavny, sarmantny, ale problem je ze je odo mna o 13 rokov starsi! zatial som rozhodnuta nechat to tak a proste snazit sa byt rozumna atd...ale neviem no...zahodit nieco co mohlo byt pekne kvoli vekovemu rozdielu? co si o tom myslite?

vebe

Ono vacsi vekovy rozdiel niekomu sadne niekomu nie. Dalsia vec je taka, ze ked ma clovek 25 ci 30 a ten dotycny povedzme o 10 viac, tak to nezriedka funguje a dokonca sa zena citi v takom vztahu dobre, lebo dotycny je uz dalej a je zrelsi na vazne veci, vie reisit veci, ktore ona este mozno nevie. Problemy mozu nastat neskor. Starnutie nezvaldaju ani muzi az tak dobre, vek okolo 50tky a viac je pre nich narocny, nejeden prechadza svojimi krizami. Vela zavisi od toho ked pracuje, ci je napriklad v praci uspesny, ak nie je, alebo je nebodaj nezamestnany, tak je to hotova kastrofa, pricom zena ma v tom case povedzme okolo 40 rokov a pocit, ze je prilis mlada na to aby musela akceptovat niektore zmeny u svojho muza, ktore suvisia s prechodom cez 50-tku. Je dobre poznat niekoho, kto ma skusenost v tomto smere a kto zije v takomto vekove-nerovnom vztahu povedzme 20 rokov

sewie

tak pravda vysla najavo uz teraz...zistila som ze mne samej to vadi...videla som fotky a prislo mi to akoby som na nich bola so svojim otcom a nie frajerom...nevedela som si predstavit ze by som isla von s nim a s mojimi kamaratmi ktori su vsetci pod 30...a teraz ma to hrozne mrzi...nic neni dokonale , ale az na ten vek by pre mna dokonaly bol...bol ot prvy chlap, ktory ma vedel ocenot pre nieco viac ako pekny ksicht, prvy chlap ktory chcel nieco viac ako sa dostat do mojich nohaviciek...prvy chlap ktoreho vazne zaujimali moje malby(lebo tiez sam maluje-iba ako konicek ale predsa...) a jeden z mala ktoremu nevadila moja sialena stranka ale ju ocenoval, pretoze podla neho to ze som "divna" ma robi vynimocnou...a ja som mu zlomila srdce...skre ma ze nedokazem milovat niekoho kto ma dokaze ocenit po vsetkych strankach...ale skratka viem , ze nedokazem...laska je velmi divna institucia:)

eam

Teraz ti ten vekový rozdiel nevadí,ale ak by si s ním bola až budeš mať 50 a on 63 tak ver, že už to bude dosť viditeľné.

ronie

Naco su ti nazory inych. oni s nim chodit nebudu. ty hej. Keby si ho tak velmi chcela ako pises tak by si urcite neriesila co si o tom myslia cudzi ludia.

Linguistics

Haha, sewie, aj ja mam chlapa Holandana, ale ten moj je odo mna len o 2roky starsi :) Inak, vekovy rozdiel medzi jeho rodicmi je tiez 13 rokov, su spolu uz dlho, a ziju naozaj harmonicky :) Drzim prsty.

sewie

mimi, ale ten "moj"nebol v base:) to tu pisala ina holka:) pokial viem tento nebol:)..inak je to Holandan a mamu mal Polku, zomrela ked mal 18...

mimi1988

Ahojky, tak ja mam priatela ktory je odomna o 14 rokov starsi a ja mam len 24 rokov.Sme spolu vyse rok a pol a sme velmi stastny.Mame naplanovanu buducnost a o dva roky chceme babatko.Takze da sa kludne zit aj s takym vekovym rozdielom a rodicia to beru v pohodke.Len ti chcem povedat jedno,pises ze uz bol v base,nejdem ti tu davat rady ale davaj si pozor na chlapov ktory uz boli za mrezami.Nevravim ze su vsetci rovnaky ale viem to z vlastnej skusenosti.Neviem sice za co sedel,to si nenapisala.Ja som mala predtym priatela ktory bol v base, bol odomna o 4 roky starsi a boli sme spolu skoro 5 rokov.. dva roky boli v pohodke ale potom sa to zlomilo... prva facka,druha facka a takto sa to nieslo dalej... nakoniec som sa s nim nastastie rozisla lebo som vedela ze sa nikdy nezmeni tak ako mi vzdy sluboval.. a ja som to aj citala ze nie je dobre si zacinat s chlapom ktory zazil vazensku atmosferu... no ale je to uz len a len na tebe.. ja som ti napisala iba svoj nazor... prajem vela stastia

Martikoll

Pokial sa lubite tak do toho chod.Aj medzi mnou a mojim manzelom je 12,5 roka rozdiel a uz skoro 8 rokov nam to perfektne funguje.Muzi v jeho veku su uz zodpovedny a pomahaju aj z detmi,zatial co rovesnikou je treba nahanat po diskotekach a su zvyknuty na servis od mamicky:)) Je lepsie si k sebe najst muza ktory je samostatny,vie vam pomoct a uz ma jasno v tom co od zivota chce,aj ked je starsi.Drzim palce