facka od manžela...

Príspevok v téme: facka od manžela...
meduskaTN

ako by ste sa zachovali, keď vam manžel da facku...po miernom natahovani sa, drapkaní, kedy ho capnete a on vam vovalí facku a s agresiou v tvári povie...toto uz nerob...kedy vlastne hra prerastie do utoku...uz castejsie doslo k vyhroteným situáciám,kedy sa zahnal na mna-alebo vystartoval po mne...sme manzelia 10 rokov a mame dieta.Planovala som dalsie :(

bingham

Resto...normalne si ma rozosmial...ze najkrehkejsie najcitlivejsie stvorenia...poznas ty vobec zeny ????....Ludia su rozdielni - poznam muzov co su citlivejsi ako zeny...a zase naopak baby co biju chlapcov...(a s jednou co som trenoval..vyslovene neznasala taketo reci ake mas...veruze by si dostal po papulke)

A este raz...ty zase vykreslujes muzov...ako dokonale bytosti...ktore vedia vsetko pochopit a vsetko znesu... -(to je nenormalne) tu mam normalne podozrenie...si ty vobec muz ???? asi nie

A citaj to poriadne....ja som nikde nepisal ze zenu treba bit...ale som napisal ze ked ti da zena facku...tak sa nemoze cudovat ked dostane naspat, ked sa muz brani(samozrejme ze zenu nesmies nikdy udriet bezdovodne...ani ju zbit)

A posledna vec...cital si tu prispevky ????....lebo vela zien malo rovnaky nazor v tomto...nastastie :)))

Heatherka

tie videa su katastrofalne. aj ked tam bola provokacia, udriet zenu je stale prizemne. zena, ked da facku, nikdy ju neda takou silou, ako ju da muz. nema taku silu a ani taku mohutnu ruku.

ked zena provokuje, treba ju bud ignorovat, alebo nakricat, alebo len spacifikovat, ale udriet ????

ja to beriem z toho pohladu, ja nepijem, nefajcim, nekurvim sa, nechodim na diskoteky,studujem, pracujem. kebyze mne da muz facku, je to najvacsie ponizenie pre mna. a zena, ktora prizna, ze zena si facku zasluzi stratila uctu voci sebe samej.

zakladatelka temy, predpokladam neopija sa do bezvedomia, neokrada manzela, nechodi po diskotekach, nedroguje ani nic podobne, tym padom, facka od manzela bola podla mna uplne neopravnena a nebola ani vychovna.

resto

bingham:
spamätaj sa! byť ja ženou a potom tvojou manželkou tak radšej by som zostal celý život sám ak mas naozaj taketo nazory!
opakujem! zbabelec ten kto udrie ženu, obyčajný podliak a špinavec.. najradšej by som všetkých nakopal do tej hnusnej riti!!!
Ty vykresluješ všetko tak, akoby muž bol doma nejakym najvacsim panom a zena len taka babka, ktora bude skakat na slovo.
Aj ona ma pravo vyjadrit si svoj nazor a niečo do tej rodiny aj povedať. nevravim ze by nemala muza respektovat ale muz zase nesmie byt len diktatorom!!! žena nesmie žit so svojim partnerom v strachu že ked spravi alebo povie nieco zle tak pouzije na nu fyzicku silu. To co je za sprostost? Ak je muz mudry tak by sa mal naozaj spravat tak ako som ho vykreslil. Mal by si vazit zenu a byt jej vzdy na blizku a s laskou sa o nu starat. Co je to inak za vztah? Vsetko sa da vysvetlit po tichu a rozumne a nie bitkou! Sa spamätaj, este raz ti vravim!!! Vidim ze vobec nevidis do zenskej dusi a vobec nevies ake su a co pocituju! Su to tie najkrehkejsie a najcitlivejsie stvorenia na svete.

natusa42

preboha,ved ona si tu facku nezasluzila !!!
ale aj tak by som bola zvedava,ako to bola facka ..a ako sa potom spraval ..a ty ako si sa chovala k nmeu potom ..po tej facke udajnej ...tychto ludi tu,neries,to je zbytocne :?)oni vzdy riesia nieco ine :)ziadna zena si nezasluzi facku preboha !!! sme v 21.storoci....max.vychovna od otca ..ked dievca robi zle ..inak nie !!!!
a okrem toho,aka to bola facka ?lebo ...to je naozaj dolezite,ci s hnevom,taka hnusna,naozaj riadna,alebo len take male buchnutie akoze ..velmi by ma to zaujimalo..ale to by asi musel treti clovek posudit

Meduska TN

geekygirl - Dakujem-napisala si to za mna...uz tu ani nechodim...chcela som len poznat nazor...a toto tu mi stačí...tie reakcie su uplne neadekvátne k môjmu problemu...

ttttttttt

mličko,
neviem, či si chlap alebo žena, ale tvoje komentáre majú hlavu a pätu (nečítala som ich všetky na fórach,ale vždy vieš povzbudiť)

ttttttttt

Huhu ty neviem odkial si, z akého sveta, ale máš hrozné názory. A zaujímalo by ma kolko máš rokov, ked si taký skúsený. Ty reagujes asi na kazdu temu a od veci.....

bingham

geekygirl7...dobre porovnavanie :))

odpoviem za seba...ja nemam problem s nikym ist do bitky...vela krat som nalozil...ale aj som uz dostal( hlavne ked ich bolo viac...a kvoli zene :D)

ale...ked do niekoho idem - tak beriem aj nasledky ktore potom budu :)

a to je ten rozdiel- co sa mi na niektorych zenach nepaci...ze su ZBABELE...provokuju silnejsieho muza - dostanu - potom placu...a toto je velkaaa Zbabelost