facka od manžela...

Príspevok v téme: facka od manžela...
meduskaTN

ako by ste sa zachovali, keď vam manžel da facku...po miernom natahovani sa, drapkaní, kedy ho capnete a on vam vovalí facku a s agresiou v tvári povie...toto uz nerob...kedy vlastne hra prerastie do utoku...uz castejsie doslo k vyhroteným situáciám,kedy sa zahnal na mna-alebo vystartoval po mne...sme manzelia 10 rokov a mame dieta.Planovala som dalsie :(

MeduskaTN

myslim,že už chce niečo žehliť-ale oveľa viac ma bolí to poníženie a že si niečo také dovolil....ma to tentenciu stúpat, vulgarizmy na moju adresu,ked mu rupnú nervy, co si ja nedovolim a povazujem to za prízemné...najhorsie je,ze je to castejsie a castejsie...a potom to"akoze" ospravedlnenie...ked uz to musí byt...sú v nom akoby dvaja a ja nikdy neviem, ktorý príde domov...:(

meduskaTN

provokovanie nevyslo z mojej strany...prisla som z práce, silná nádcha,herpes v nose....umývala som riad,ked chodil stale okolo mna s ironickými poznámkami typu: nejdes na facebook? dnes aj vecera bude?je to ironický humir mojho manzela,na ktory som si zvykla. Po vykonaná vsetkych tych klasickych veci-ako umytie riadu, vysavac..podotykam,ze bol cely den doma s malou a nic neurobil...zacal ma stipat, plieskat-otocila som sa-a vravim mu-prestan,necitim sa naozaj dobre a strasne ma bolí hlava...pokracoval...potom ma silno stlacil do slabín-uz sa to stalo,ze som tam mala poriadnu modrinu-vtedy som mu capla-naozaj capla,ńeslo o silnu facku-on praveze zavalil....

doubledog

bolo by treba viac detailov, aby sme vedeli vyhodnotit, ako to naozaj bolo.

ale ak budeme povazovat za samozrejme, ze zeny mozu muza lubovolne provokovat az do vyvrtky, tak potom fackovanie zien je takisto uplne v poriadku.

xdanielax

no niektore zeny provokuju provokuju a skusaju, kam az mozu zajst a potom sa vyplakavaju, ze jej niekto streli. Pred tym, nez chytia svoj hystericky zachvat, by mali uvazovat, ako mu predist.
ked sa muz ovladne a treskne do niecoho, namiesto zeny (a nie kazdy ma doma boxovaci mech) zas sa im nepaci, ze ze nieco rozbil. Takze vo vela pripadoch by stacilo trochu uvazovat a spravat sa tak, aby clovek toho druheho zbytocne nevyprovokoval.
to plati aj opacne samozrejme.

a vyroky odid od neho, v tomto pripade tiez povazujem za hrdinske. Predsa len, su spolu 10 rokov, maju rodinu, planuju dalsiu, takze to asi nebolo zle. Ale urcie by som nekomunikovala nejaku chvilku, nech sa uvedomi.

bingham

vitali...pisal som to preto...lebo zakladatelka napisala ze ho capla...tak aj on jej jednu capol... :) uplne zasluzene (ale samozrejme nie silnu to je jasne)

a este nieco z takych zien...ktore sa hadaju, provokuju, udieraju svojho muza...a potom ked ony jednu dostanu...tak sa stazuju a placu...je mi Zle

Ale nastastie naozaj nastastie je este velmi vela normalnych zien...co uznaju ze si taketo trubky zasluzia dostat...a to ma fakt moc tesi :)))

kafe

No neviem neviem, meduška. Píšeš, že si dostala facku po miernom naťahovaní sa, drapkaní, kedy hra prerástla do útoku. Bola to asi hra len pre teba a on to vnímal ako provokovanie. Rupli mu nervy? A teraz sa hráš na nevinné chudiatko, ktorú ten fuj zlý chlap otĺka? Tie ostatné vyhrotené situácie boli podobného rázu? Provokácia z tvojej strany, pekne si si otestovala terén, čo ho dostáva do vývrtky, až sa nakoniec RAZ neovládol a zlyhal?
Celkom bez viny asi nebudeš. Ale môžem sa mýliť.

vitali

Manželka, ktorá miluje, má deti so svojím mužom, spolu žijú a len do muža zadrapuje, si facku nezaslúži. Určite nie! Facka je niečo príliš ponižujúce! Iné je to asi v inom vzťahu, ako v partnerskom. V nevraživom vzťahu napríklad.
A bingham, dobre si napísal, že keby niekto dal tvojej frajerke facku, tak ho zbiješ. Vidíš, tu už aj ty berieš facku ako niečo osobné a zlé. Zrazu by sa ti to nepáčilo. Tak prečo tu potom píšeš kraviny, že táto žena si ju zaslúžila? Joj, či mám rada takéto hlúpe a chladné názory...