hanbim sa ist k urologovi

resto

Žena má vraj nejak 3-4cm vo vnútry bod G takže aby si ju parádne uspokojil ti stačí mať tak najmenej 9 cm..

MIA.

Ja sa zase hambim isť ku gynekolodovi-ičke, ešte som nikdy nebola ani sa zatial nechystam, hamblivosť mi v tom brani :-)

malaanka

a prečo chceš ísť k urologovi.Pre to,že máš malý penis alebo máš iný problém?
Pre malosť sa naozaj netráp,vôbec to nie je dôležité,ale ak máš iný urolog.problém,tak návštevu neodkladaj.
My ženy musíme chodiť na gyn. a tiež sa nám nechce a máme z toho niektoré,mindráky.Ale chodíme.
Tak neváhaj a čím skôr vyhľadaj urológa.

miluša

no ak si nevymyslas a myslis to vazne, tak ta ubezpecujem, ze urolog toho uz videl a urcite aj ovela mensich ako je tvoj. kazdy ma takeho, aky mu narastol a na velkosti penisu vobec nezalezi. da sa s nim aj vycurat aj dieta urobit. a aj sebe dobre spravit. tak sa s takymi blbostami netrap, nechaj to sprostejsim. napriklad takym, aky ti tu uz hodili mudre rady.

Matyo

Slováci majú v priemere malých pinďúrov, väčšina má tak 15-16 cm, kto má 20 a viac už je geroj, takže nemaj z toho veľké komplexy :D

ander

no daj číslo nech sa zasmejeme :D ale v nestoporenom stave je väčšina penisov dosť malých takže by som to nebral tragicky :D ale ak ti ho vôbec nevidno v nestoporenom stave tak si ho pred vstupom do ambulancie skús trohca nahonktať :D