Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kvapky na rast mihalníc

Ricinka

Ricinovy olej najlepsi..pamätajte najlacnejsie veci su najlepsie ostatne je draha reklama..mne vypadali riasy komplet po 3d uzivam ten olej na noc cca dva tyzdne a polku zo svojich mam spät..este su aj hustejsie..odporucam

Lejka87

Pouzivam REALASH uz cez 2 mesiace a konecne nieco co funguje.vraj aj ricinovy olej je dobry.vyskusam ked mi dojde flasticka

Leille

Gigalash používam poctivo 7 týždňov a nic a každú recenziu na FB poctivo vymazavaju a zablokujú užívateľa, ktorý je nespokojný, super reklama, krasny den vsetkym, takze ja NEOPORUCAM

Leile

Používam gigalash poctivo 6 týždňov a žiaden zázrak a zaujímavé, ze vsetky zle recenzie záhadne hned zmiznú z FB

Indora

Ja tiez pouzivam Gigalash, ale ja som s nim dost spokojna zatial. Mam ho uz dva mesiace a rozdiel je naozaj viditelny. Prvy tizden nic moc a potom sa postupne zacali mihalnice predlzovat a tmavnut. Mozno ze to na niektorych ludi funguje dobre a na inych horšie. Tak to asi chodi. Ja som napriklad skusala aj Hairplus a bolo to sklamanie. Vyskuaj nieco ine, mozno budes mat stastie a mozno ani nie. Mozno na teba tieto veci proste nefunguju.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.