Úzkosť

dievcatkoTT

ahoooj nexus, dakujem za reakciu :)
nooo ono mas pravdu, ma to pricinu, teda nie som si ista, ci je to tym, ale asi jo..minuly rok sa na mna vykaslal frajer (boli sme spolu 4 a pol roka), podviedol ma s jednou dievcinou, rozisiel sa mnou..no proste bolo to hrozne...mne bolo hrozne...nespavala som, nejedla skoro, bola som stale chora, brala som asi 4 x po sebe antibiotika, no horor..do toho som este prisla o pracu...bolo to najhorsie obdobie mojho zivota..a myslim si, ze aj z toho mi je teraz takto..asi to niekde vo mne stale je a dava to o sebe takto vediet..ale musim povedat, ze som uz dlho nemala atak ani nic, tak verim, ze je to prec, aj ked teda neviem neviem :)

dievcatkoTT

zdravim, som tu nova :) mam 23 rokov a posledny tyzden mavam casto busenie srdca, pocity hroznej uzkosti, pocity na zvracanie a podobne..neviem, ci som tu spravne, myslim si, ze by to mohla byt uzkostna porucha..
aach, ale ja nie som blazon proste, chcem normalne zit, raz mat deti a tak..nechcem moc brat lieky :(
dufam, ze to vsetko je len docasny stav, ak to bude pretrvavat, tak budem musiet naozaj vyhladat psychologa alebo co..ale mozno to je aj z tohto uprsaneho depresivneho pocasia, neviem...
pisem vam, lebo som sa chcela o tom porozpravat s niekym kto vie ake to je..lebo vela ludi to pochopit nevie..neexistuju na to nejake prirodne lieciva? mam kupeny lubovnikovy caj, pijem ho druhy den..dnes mi je celkom fajn..teda zatial..

dave

ahoj.ja sa liečim na depresiu,uzkosť už asi 3 roky.najprv som bral xanax,lexaurin asi 2 roky 3 x denne to som skončil tento rok na psychiatrii v nemocnici.tam mi nali esoprex 1-0-0,rivotril 1-1-1,trittico 0-0-1,citallec 0,5-0,0..liečbu som mal asi mesiac na tomto,ale bol som velmi zoslabnutý s tolkych liekov.na kontrole mi moja psychiatrička všetko vysadila a dala len spitomin 1-0-1 a nechala mi trittico 0-0-1..som teraz uplne rozbitý.vecer mám vselijake stavy čo sa nedaju opísat väčšinou vten istý čas medzi 16-18:30 mam strasne zavrate,z prstom si netrafím na nos,zaval horučavy,bušenie srdca.myslím si že mi chýba ruka alebo noha no hrozne.zabil by som našu psychiatričku asi

nexus

...tak ja som bol 3 mesiace v peknych srackach...katastrofalna nespavost, priserne uzkosti, a to vsetko z rozchodu......bral som najprv xanax, potom calixtu, a k tomu este cipralex...ten asi poldruha mesiaca...
vsetko som vysadil svojvolne, ale v podstate postupne..ale nie tak, ze by som struhal z tabletky...a uz som v pohode...
cisty, bez pilul, spim normalne...
u doktora som uz ani nebol, ani nepojdem...
neviem, co mi pomohlo...fakt..nastal nejaky zlom, a v priebehu tyzdna sa moj stav radikalne zmenil k lepsiemu...viem len, ze som bol na kamosovych narodkach...poriadne som si vypil a smykol som jednu babu...a odvtedy, akoby utal... :) no poviem vam, uz som myslel na to najhorsie...fakt som myslel, ze sa uz z toho nedostanem nikdy...
ale...da sa zvratit asi vsetko, treba dufat....

tobi

Ahojte..TANICKA AJOJ..AKO SA MAS? TAK JA SOM TU PISLA VIACRAT..A NIKTO NIC..NIKDE NIKOHO...TAK TU UZ MALOKEDY ZABLUDIM..:o) ALE UZKOST MAM POD KONTOLOU..AJ KED ESTE SA VIE UKAZAT...LEN CO MA TERAZ TRAPI JE, ZE SA MI TAZKO DYCHA..:( A NEVIEM, CI JE TO OD CHRBTICE, ALEBO Z ASTMY...NO CO, STALE KED SA UZ CITIM SUPER, A MYSLIM, ZE JOOJ AKO MI JE V POSLEDNEJ DOBE DOBRE..PRIDE BUUM..A NIECO SA NAJDE...

margit

Ahojte,ja som tu nová.Trpím zmiešanou úzkostnou a depresívnou poruchou už 5 rokov.Užívam frontin 0,25 2krát denne a večer Trittico.Najhoršie sa cítim večer,ležím v posteli a čakám kedy už konečne zaspím a prestanú moje úzkosti.Niekedy si hovorím,že by som sa najradšej nezobudila a mala konečne pokoj.Pokiaľ nemá človek v hlave všetko v poriadku,je to veľmi ťažké.Radšej by som mala akúkoľvek telesnú chorobu ako toto.