Úzkosť

tatiana26

Evi áno, brala som cipralex asi dva roky, dosť výrazne mi pomáhal, potom som ho vysadila, lebo sa mi zdalo, že sa mám fasa dobre :) už nikdy mi žiadne AD tak nezabralo ako práve cipralex...paradoxne ani ten mi už nikdy nezabral...

evulik58

Ahoj Tatiana citala om tvoje prispevky a velmi ma zaujali z tvojich prispevkov som sa docitala ze si brala cipralex chcem sa ta opytat ci ho este beries lebo ja ho beriem ale mne uz nepomaha prosim ozvi sa mi na mejl eva70@zoznam.sk dakujemm s pozdravom Eva

43

fida,niekedy pred rokmi som mavala silne ataky uzkosti a paniky.preživala som palenie na hrudi,v hlave,v končatinach.bolesti pri srdci,vysoky tlak vysoky tep pri zachvatoch.vtedy mi diagnostikovali uzkost.myslela som si že je už davno všetko za mnou a teraz som bola na kontrole a na ekg mi zistili nejake zmeny.neviem zatial ake,som objednana na dlasie vyšetrenia.citila som sa uplne skvele,nemala som už žiadne problemy,ale od momentu ako mi to lekar povedal a objednal ma na tie dalsie vysetrenia s acitim zase blbo.neviem ci sa mi vratili tie stavy uzkosti a paniky alebo mam naozaj niečo so srdcom.