Úzkosť

jankacik

Ahoj Kamen

ano ma vplyv kava ,teda kofein aj tein
na uzkosti sa nesmie pit ,kava,cola
cierny caj zeleny caj a vsetko co organizmus nabudzuje....
mam to odskusane aj na sebe a potvrdili mi to viaceri lekar
a moj psychiater ma toho striktne vyvaruje ,varoval ma aj pred tym ale citila som sa uz velmi dobre a zacala som do seba liat kavu postupne z toho bol viac salok na den a behom mesiaca a pol som sa rucala u neho v ordinacii.
kofein a tein su spustace spatnej uzkoti...tak dufam,ze som ti poradila

pekny dnik

nexus

kamen , kavu nepijem, hlavne teraz, ked nepotrebujem povzbudzovat, ale aby som spal..napis mi na mail... ked sa ti chce..

kamen

Čauko nexus!!!
Z nedele na pondelok som spala veľmi zle a to sa odrazilo aj v práci, ale prežila som to a ani neviem ako. Včerajšiu noc som konečne spala dobre bez budenia a trhania sa. Dúfam, že aj dnešný deň prežijem v pohode. Ale prišla do práce moja nepríjemná kolegyňa, ktorá sa ku mne strašne správa odkedy som sem nastúpila. Včera tu nebola, to bolo super. A ty ako? Prežívaš? Pracuješ? Drž sa!!! Zle na mňa vplýva aj toto nepríjemné počasie, ale to asi na viacerých. Napíš mi prosím ťa, či káva má vplyv na úzkosť, pretože raz čítam, že zvyšuje úzkosť, inokedy zasa nie.

nexus

mimka, spal som 5 hodin, tretiu noc bez tabletiek na spanie... uzasne ma to povzbudilo, bez prestavky, a snivalo sa mi... to je znak aspon trocha zdraveho spanku.. ale v robote som sa vystresoval poriadne dnes...chysta sa vselico...
budu stresy....
a ty sko?

kamen

theoleander, ty čo máš za problém? Ak sa ti nepáči tak sem nepíš a presmeruj sa na inú stránku a neurážaj tu ľudí!!!!!

kamen

Ahoj mimka!!!
Ja mám problém s tým, že sa bojím niekde zostať sama, že mi príde pred ľuďmi zle, že budem vracať. A hlavne aj v dopravných prostriedkoch, autobusom nemôžem cestovať vôbec, ešte tak vlakom je to celkom fajn. Vystupňovalo sa mi to tým, že otec dostal na autobusovej zastávke slabšiu porážku, ale nebol tam sám a dostal hneď pomoc. Vlastne som prvý záchvat, /čo ja som vlastne nevedela čo so mnou je/ dostala, keď som bola dlho doma na MD so synom až do 6 rokov veku dieťaťa. A odvtedy som sa liečila ja neliečila. Teraz sa mi to vystupňovalo tým, že pracujem v BA a som tu sama, pretože pochádzam z okresu TT a muž aj deti sú tam. A do tej BA som vôbec nechcela ísť, a o.i. mám aj dosť nepríjemnú kolegyňu. Pomaly rok aj pol sa liečim u psychiatra, beriem Trittico a v poslednej dobe mám problémy aj s nespavosťou, hlavne v nedeľu, keď viem že ráno vstávam do roboty. V BA som si našla aj psychologičku, ale ja si myslím, že aj tak je to všetko v hlave, že si to v mnohých veciach strašne vsugerujem a moc sa sústredím na ten problém. A ešte k tomu ma nechápe ani rodina, ani muž. Ty nevieš náhodou o nejakých homeopatikách, alebo inej liečbe. A napíš mi, aký problém máš ty, veď ty si vlastne na MD, alebo nie? Ja mám už dosť veľké deti: chlapec má ako tvoj 9 rokov a dcéra 14 rokov a ja mám 35. A napíš mi aj ako prekonávaš, alebo sa snažíš prekonávať svoje problémy.