Úzkosť

nexus

ako si spala tuto noc? aj teda teraz nieco uzivas? co ti predpisal? ved ja som bol u doktora..ale okrem liekov mi nic ine nevedel poradit...

mimka_

mal by si pouvazovat nad navstevou odbornika.myslim to uprimne,aj ja som tam nechcela ist,lebo ze taam chodia len psychicky chory,ale nie je to tak potrebujeme pomoc muusime to skusit ved ako sa citis ako mozes takto fungovat?bola som pri psychiatrovi aj ma videli ludia co postavali na chodbe no a co?ja viem,ze nie som blazon len mam problem a musim ho riesit lebo sa zo mna naozaj ten blazon stane

nexus

mimka...mam problemy so spanim uz od zaciatku oktobra, cize dost dlho...byvam s dcerou...odvtedy, ako ma nechala priatelka....
tato noc so spanim, skoro nic...
zaspal som o pol jedenastej bez tabletky na spanie, len xanax som si dal vecer...
ale som sa pri prevracani zobudil...nechapem, myslinky som mal nesmierne pozitivne, aj sa mi nieco prijemne snivalo, ale bolo to urcite len kratko, tipujem dve tri hodiny, bol som uplne uvlneny, citil som sa dobre, ale znova som uz nezaspal,hoci som si aj cital.. zhasol som lezal, a ked som sa po dlhom case lezania pozrel na hodiny, bolo 5 a odvtedy som uplne hore..nasiel som na internete nejaku homeopatku, co "zarucene" vsetko vylieci, www.homeopatia-klasicka.sk
topiaci sa aj slamky chyta..
ale podla mna je to asi zbtocna namaha a vyhodene peniaze...
ako toto mam uz riesit? zajtra idem do roboty.. ako mam takto fungovat?

mimka_

maĺa som dnes dost rusny den.a co ty?este sa nezberas spat? :-) uvidime aka noc nas caka dnes.ttejto noci som sa kludne vyspala co som velmi,velmirada ta k dufam,ze to tak bude aj dnes aj ked kto vie mala som dost stresy dnes.ty byvas sam,alebo s niekym?pisal si,ze mas 40 a problemy sa ti zacali az ked ta nechala priatelka,ze?ako dlhlo je tomu?

nexus

...teraz celkom dobre...toto je cas, kedy mi byva skoro vzdy dobre.. vecer ma ukludnuje...najhorsie mi je vzdy poobede, medzi jednou, tretou..

uvidime, ako to bude so spanim...mal som v plane sa viac vynicit fyzicky, ale bicykel nakoniec nebol, len beh a posilka...

a ty , ako si na tom?

nexus

ravena.. mne sa zda, ze mi ten xanax strasne skodi...ulavu som citil, akurat, ked som si dal par krat 1. mg...
neviem si predstavit, co citia ludia,
ktori beru denne 6 mg...
je mi teraz tak, ze rozmylsam ist na pohotovost si dat pichnut magnezium...
infuziu...

ravena

ahojko,mimka ja som taky atak nemala, ze v polospanku, ja som sa vzdy az velice rychlo prebrala a skocila na nohy, otvorila okno a brala mikrotenovy sacok a xanax mne skodil tak,ze som bola z neho stale ako omamena, ale spat som z neho spala a co sa tyka spanku, ja som nikde dlho nevydrazala spat, takze asi v norme som zatial,sice sa v noci vzdy zobudim a musim ist na wc, ale potom zaspim, ale tiez som mala obdobia, ked som moc nespavala, ale vyspat sa musis, lebo nebudes vobec oddychnuta,takze ja by som na tvojom mieste aspom skusila ten xanax, ci prespis v noci

mimka_

ty si tu :-) no este asi ani nie.stale som taka nesvoja.vcerajsiu noc som mala dost neprijemnu.teda spala som aj nie ved som to uz ja pisala asi som mala atak a ani o tom poriadne neviem co ma dost laka.to sa mi nestalo.ty spavas dobre?mne predpisal aj xanax 0,25 ale pokial nebudem musiet nebudem ho brat aj ty si pisala ze ti skodil.mala si ty niekedy v noci taky atak,ze si bola akoby v polospanku a nepametas si ho?

ravena

mimka, ze si uz aspom trochu kludnejsia, ked si sa rozhodla ist psychiatrovi? aspom si hovoris, ze som v rukach odbornika a ten ma urcite da do poriadku a chcem vam, ktori sa bojite xanaxu,lexaurinu povedat, ze ja poznam osobu,ktora svoje problemy riesi tym, ze si sama asi tak 20rokov dava lexaurin skoro kazdy druhy den a to nie male davky a v celku je normalna, chodi do prace, akurat castejsie zabuda, kto jej co povie, ale to sa stava aj zdravim