Úzkosť

tobi

Ahojte, kde ste vsetci? tak dnes mi je taktiez nanic, vnutorny nepokoj, nedokazem sa uvolnit, boli ma chrbat, som strasne napata..napatie citim na hrudniku a v zaludku...obavam sa, ze je to tu...po dlhej dobe...a bola som taka stasna, ta hnusobska mrcha mi zase nedovoli byt stastna, kurnajs...preco to zase prislo, zeby preto, ze priatel mi odisiel do trencina...zrejme to bude preto...ja uz neviem...som zmatena, smutna, niesom to ja...

tobi

Ahojky babulke moje...uz som tu paradne dlho nebola, az ma to serie, ale no, bolo mi fajn...az na vcerajsok((( vcera m i bolo dost zle, mala som pocit, ze odpadnem, citila som chlad na chrbte a na hlave...a zvracala som...neviem, ci sa zasa dostava na povrch mrcha, alebo to bolo z liekov ATB. brala som dost silne, je ich 7, vcera som zobrala 3 tiu a blueee bolo mi hrozne...ospravedlnujem sa Vam vsetkym, mrzi ma, ze tu uzniesom casto, ale urcite sa budem snazit to napravit ..no mala som aj notebook v oprave asi mesiac...moje ako sa mate vy? nejako to tu ani nestiham citat, som teraz aj s tobiaskom u mamy...TANICKA ako sa ty mas? dufam, ze uz lepsie...lebo ja mam teraz dilemu, ci mi bolo zle od liekov, alebo sa drape mrcha...no ale taky pocit chladu na chrbte som este nikdy nemala..lubkam vas, cmuuuuuuuuuk

zuzana12345

ahojko všetci ako pozerám,už to tu nieje také "akčné" ako pred pár mesiacmi.Dlho som tu nebola,dôvod je ten,že už dlhší čas sa cítim celkom dobre,pár krát mi bolo v noci trošku blbo nemohla som dýchať a strach ale už nie zo smrti ale ani to nestojí za reč bol to len slabý odvar oproti tomu,čo som prežívala predtým.Každy druhý-tretí deň si dám 1/4 concoru to je na tlak ale aj na ukludnenie a potom raz za deň magnézium.Predtým som pracovala občas poobede aj v noci a môj organizmus sa nedokázal zo zmenami vyrovnať.Od januára precujem len ráno a môj život sa dostal do starých koľají.Som hrozne rada že je to tak ako to je a priala by som to všetkým ktorí chodia na toto fórum.Dokážem sama cestovať,chodím sama na nákup nemyslím nad tým že čo keď zomriem.Jujula keby si zalistovala o pár mesiacov dozadu určite by si tam našla odpoveď na svoju otázku mne to tu veľmi pomohlo.Vtedy sme si tu písali všetky problémy a radili si.Teraz to tu už trošku stagnuje.Zatiaľ vás všetkých pozdravujem

jujula

ahojte, prosim, potrebovala by som sa s niekym porozpravat. je tu niekto taky kto ma vypocuje? momentalne prezivam akesi divne a pre mna aj tazke odobie, neviem sa odrazit, citim sa zvlastne. kludne by som sa rozpisala, len by som chcela najst niekoho kto ma pochopi, troska mi poradi, lebo urcite ma s podobnymi stavmi skusenost. dakujem

monika99

jej napisali sme naraz......
boze ja uz aj namagnezko zabudam,hadam somsi ho nedala uz mesiac,len tie caje este pijem,minule som si kupila v predajni cajov protistresovy a je fakt dobry,lepsi ako ten vrecuskovy