Úzkosť

tatiana26

TATI juj keby sme to tak vedeli, že kedy to zase príde... a hlavne kedy to odíde... mne je tieto dni nonstop zle, ale snažím sa zachovať pokoj a byť trpezlivá... URčite stav zhoršujú negatívni ľudia a negatívne veci okolo nás... a keď do nás niekto hustí svoje problémy, tak to zaťažuje, to je jasné... a my na všetku záťaž reagujeme neprimerane sa mi vidí

Inari

a este mi napadlo ze mi zle robi ked je kolo mna hluk a zmatok..vtedy zacnem panikarit a chcem utekat, teda nechcem len citim ze ak to neprestane vyletim z koze. mrzi ma ze neviem ci by som vydrzala na nejakom koncerte ..
preto myslim ze aj negativni ludia mozu spustat uzkost, ked som v tom obdobi "na hranici uzkosti" kazdy zly pocit moze spustit lavinu (alebo nemusi a tiez neviem preco niekedy ano niekedy nie)

Inari

ahojte tati ja tak isto, nedavno som sa tu vytesovala ako ma to preslo ale to super obdobie trvalo AZ dva tyzdne a uz som zas tam kde predtym..v robote mam presne to co ty, trasie ma, vo vnutri mam taky zvlastny nepokoj, navonok mi to vidno najma na rukach, prsty sa mi trasu abo pride na mna strasna slabost do ruk a noh a som ako v spomalenom filme :( plus tlaky v hlave a pocity na zblaznenie, cize klasika..pomoze mi ked si dam vtedy sumive magnezko, alebo teda chcem aby mi pomohlo tak sa po chvilke ukludnim..a zimnica pride po tom vsetkom..alebo dalsi extrem horucava najma na chrbte
nastastie sa tu vylepsilo pocasie, chcem si to strasne uzivat bojujem s myslienkami ostosest
vsimla som si ze najhorsie mi je medzi deviatou a jedenastou rano, nechapem preco

tati

tani,praveze sa trasiem len navonok,tak si potom vymyslam pred kolegovcami,ze mi je strasna zima:-)a asi na mna isla aj derealizacia,lebo som mala opat pocit,ze ma ovalili panvicou po hlave...taky ten tlak v hlave,ktory ta dobre vyplasi.uz je lepsie,ja vsak skutocne tuzim prist na to PRECO a KEDY to mam ocakavat.ved mi zase nic nebolo.uz si zacinam vymyslat rozne hluposti.dnes ked to zacalo,musela som sa strasne premahat,aby som pri sebe zniesla tu kamaratku co som spominala.uz tri mesiace totizto nerobim nic ine,len pocuvam jej problemy...moze to byt z toho?ona je totizto velmi negativna....

tatiana26

TATI a trasieš sa aj vnútorne aj navonok alebo ako to máš? Lebo ja aj to, aj to a je to fest nepríjemné... To sú pre mňa také nové pocity, by som povedala. A k tomu pravdaže derealizácia moja verná

tatiana26

TATI moja zlatá, ja som sa po dvoch hodinách konečne dotriasla na prechádzke so psom... odvčera mám nové lieky, tak uvidím, zatiaľ je to horor :)

jankacik

madeleine

ahojky no ja uz skoro 4 roky budu v auguste

ako dlho si trpela tou nespavostou?mne sa to deje momentalne uz teraz druhy mesiac,ale ked som to povedala lekarovi tak mi ani nedal tablety na spanie ibaze si mam dat leaxaurin...
a tie stavy uszkosti sa ti vracaju ked mas nejake tazsie obdobia alebo len tak?

jankacik

madeleine

ahojky no ja uz skoro 4 roky budu v auguste

ako dlho si trpela tou nespavostou?mne sa to deje momentalne uz teraz druhy mesiac,ale ked som to povedala lekarovi tak mi ani nedal tablety na spanie ibaze si mam dat leaxaurin...
a tie stavy uszkosti sa ti vracaju ked mas nejake tazsie obdobia alebo len tak?

jankacik

Kolinia

ahojky

z mojej skusenosti ked ti poriadne zaberu AD a teda skor ked sa ukludnis tak po case sama zacnes vynechavat lexaurin
aj ja ho beriem beriem iba 1,5 asi tri krat denne co sam i zda ,ze pri mojich uzkostiachje malo ,ale tak riadim sa lekarom

chcem sa spytat ostatnych
uz sa mi viac krat uszkot vratila tak zhruba stale sa to zopakuje raz za 1,5 roka a pootm sa z toho dostavam a zase dookola ,ale nikdy som nemala nejak problem so spanim teda nazaciatku ano ale potom sa to upravilo a teraz uz nejaky mesiac apol poriadne smpim tak zhruba 5 hodin zaspat este zapsim ale skoro rano som uz hore,mali steto niekto??a tiez nma zvykne pobolievat hlava co pred tym ma nebolela
ach jo....
vyjadrite sa mi niekto k tomu

pekny den