Úzkosť

fida

ahojte..krásny dník všetkým,,,ako sa máte??? ja stále na figu, pichanie na srdci mi trochu ustúpilo, ale zas mám problémy s takým čudným pocitom na hrudi, akokeby som nemohla poriadne dýchať, alebo akokeby ma tam niečo tlačilo, myslíte, že to je ta mrcha úzkosť???
ja viem, že niekto tu spomínal, že sa netreba sledovať, ale keď je človeku stále blbo.....,,,aj dávku liekov mám zvýšenú a stále je to na prd
inak chcem sa spýatť, vadí pitie jednej kávy denne pri úzkosti??? lebo niekto tu písal,že káva a zelený čaj by sa piť teda nemali.....
a ešte niečo, je tu niekto kto berie AD-čka a dal si niekedy pohárik?????? ja alkohol nepijem 2 roky.....ale tento víkend sú dôležité oslavy a keďže beriem Citalec-ad a lexaurin,,,tak sa bojím dať aj štamperlík sladkej ako prípitok......díky a pekný víkend

lenccok

a skuste si precitat knizku Vzorec stastia od Stefana Kleina, ako myslienky dokazu nastartovat skazu alebo zrevitalovat bunky mozgu...zaujimave citanie...vzrusujuca vyprava k ludskej mysli...je tam popisany aj cely mechanizmus toho, co sa vam deje...mozno tak pochopite svoje stavy a naucite sa s tym pracovat

lenccok

baby niekde zacat musite a moni neverim, ze pocas dna ta spon jedna vec nepotesi...to mas taku psychologicku hru, je to vsetko o tvojom mysleni

monakola

tatiana26- díky za privítanie.

Milos M- sory, nemyslela som to v zlom a určite by bolo fajn, keby sme sa tu mohli pochváliť viac pozitívnymi vecami ako negatívnymi, ale žial je to opačne. stále viac ľudí a skôr mladých má depky a iné psych. poruchy.

tati- ja som si nedávno kúpila knihu MOC NÁŠHO PODVEDOMIA, píše sa tam o pozitívnom myslení. Viem z vlastných skúseností že to stále nejde, lebo keď mi bolo dobre tak som sa toho držala ale akonáhle ma chytila depka tak mi bolo všetko jedno. Ale určite stojí zato prečítať si tú knižku. Možno ti to pomôže. Ja tiež nastupujem na budúci týždeň po materskej do roboty a mám z toho veľký strach ako to zvládnem keď ešte stále nie som v poriadku. Odchádzala som z roboty na materskú s tým , že sa tam nikdy nevrátim ale v dnešnej dobe si nemôžeme vyberať, musím to skúsiť.

lenccok

a tati nerozmyslaj co bude, zi pre pritomnost, aj ja som sa kedysi bala, ale nemyslim nato,naco obavy dopredu...nejako to zvladnes a neminaj energiu nato, co bude, ako to bude...BUDE!prajem Vam sladke snicky a dobre sa vyhajajte!!!

lenccok

ake je to fajn, ked kazda napisala nieco, co je pre nu pozitivne...a teraz v kazdom jednom prispevku( teda aspon raz za den):)

tati

pozitivna sprava:prezieram sa uz stvrty den:-)a v nedelu idem na koncert trickyho!!!a tie homeopatika fakt zaberaju...tak sa z toho vsetkeho tesim,ale musim povedat pravdu,ze som minule vysvetlovala frajerovi presne to iste co aj ostatne baby.neviem na co sa mam tesit do buducnosti ked si neviem predstavit,ze budem vobec raz schopna vychovavat dieta.ako mu budem pripravovat desiatu do skoly ked ma pri tom bude napinat na vracanie?a ako mu zabezpecim veceru v kruhu rodiny,ked ja budem lezat niekde v posteli a triast sa?

jankacik

tatiana26

ahojky

ja som tiez bola zavisla na frajerovi teraz je uz byvaly a stale mam problem sa od neho odputat do toho ked uz som sa citila celkom dobre som zacala pit kavu co bola zas moja osudova chyba pretoze som ju pila viac ako mesiac a ku koncu dva tyzdne to uz bolo pomaly 6 kav na den a vyvolala som si zachvaty uzkosti ako z knihy plus obsesie ,ktore su mimochodom dost neznesitelne...a to len pre hlupost ,ze osms i chcela dokazat ze sa citim uz dobre do toho mi uz lekar aj znizoval davky antidepresiv az som ich vynechala takze vsetko naraz sa mi udialo ,tak sa zas z toho budem dostavat par mesiacov kym zas nieco nepokaslem...
ten zivot je tazke pre mna usporiadat si ho ved pre koho aj nie

takze radim co uz davno mozno vsetci viete na uzkost sa nesmie pit (kava,cola,cierny caj a zeleny caj :(()vsetko co ma nakopavacie ucinky

tatiana26

MONAKOLA vitaj v klube :) Najskôr sa ale musím pristaviť pri Milošovi... on sem patrí a viem veeeľmi dobre, o čom hovorí... A faktom je, že tu posledné dni trochu šírim negativizmus... Takže ámsory :-)

Pozitívna správa dnešného dňa - idem na masáž a na jógu a teším zajtra na frajera :)