Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

TOBI tie moje myšlienky sú také podobné ako písala tá baba pred tebou - že sa z toho nedostanem, že takto na hovno budem žiť stále, že sa mi to vráti atd... Ja mám totiž fakt pocit, že sa mi to vracia, kua, na nervy som z toho... Áno, to má aj objektívne príčiny, trochu mám stres v živote zase, ale aj tak toto je extrém, už niekoľko dní od božieho rána je to peklo... a to mi doktorka už dávku zvýšila... ale akože nič to nerobí... tak ja neviem

tobi

ahooojte...tak ja dnes trocha tocky v hlave a zle od zaludka, ale inak fajn :o) Tani ake mas tie negativne myslienky, ak mozes prosim napis...mne sa to stalo nedavno asi tak 2 dni pred spanim, som mala neprijemne negativne myslienky...snazila som sa ich zahnat, ale sa nedarilo, az som si chvilami myslela, ze som chora,ze blazni...(((

jankacik

Ahojte
pisem prvy krat aj ked PP mam uz skoro 4 roky nikdy som to neriesila cez fora,ale teraz ked som si citala tie prispevky ,tak ma trosku povzbudilo to ,z enie som sama ... k PP sa mi pridruzili uz aj obsesie a stale mam strach ,ze sa scvoknem ,ma z vas niekto take stavy ,ze sa strasne bojite ze to nezvladnete po tej psychickej stranke?stale sa pozorujem a najhorsie to je ked mam byt co len chvilu sama ,su obdobia ,ked to je uplne lepsie ,ale teraz samozrejme obodbie ked mi je zle a zas strach ze sa z toho nedostanem ...prajem pekny vecer

Kachita

tatianka, dakujem za opytanie, cestou tam, teda na Slovensko som sa tak krasne upokojila, ze som sa cudovala. A cestou spat som sa rozpravala s pilotom a chytila som taky pocit dovery, ze mi nevadili ani mohutne turbulencie :)
Hned sa citim lepsie, ked som to takto zvladla. Je sice pravda, ze den pred odletom som mala vsakovake myslienky, ale nepremohli ma.

Kachita

Ahojte :)
Slubila som, ze sa po skuskach ozvem :) Taaaaak, cestu lietadlom som zvladla namojdusu perfektne, skusky som hadam spravila, na vysledky si este pockam. Pocas skusky som mala kadejake stavy ale povedala som si, ze sa im budem venovat hned po skuske. A po skuske uz ich nebolo, asi sa nudili :)
Mozem povedat, ze sa citim super dobre, mozno mi chyba asi 10 % aby som sa citila totalne fit bez PP.
Teraz citam krasnu knizku, nieco pre mna a moju dusicku :)
A dokonca ako sa citim lepsie, dokonca aj havka ma poslucha, uz citi ze sa citim panom situacie :)
Tak krasnu noc prajem....

sunnie

silvia tak u mna depresie alebo uzkost tvaju niekedy aj par dni vkuse s nepravidelnym opakovanim, niekedy len den a na dalsi uz je lepsie, je to rozne, neviem od coho to zavisi.

FK8888

Aj moja svokra brala Xanax. Odkedy si laserom ožaruje krv, jej psychicke stavy sa podstatne zmenili, zlepsila sa jej nalada, lepsie spi, lahsie prekonava zlozitejsie situacie a citi sa velmi dobre.
Okrem toho chudne a citi sa aj fyzicky stale lepsie

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.