Úzkosť

Katka30

Ahoj Tatiana26....dlho som sa neozvala, mne velmi na tie negativne myslienky pomohol Rispen, polovica vecer...nejako sa to vytratilo.....

tatiana26

Ahojky, zase pondelok, čo? :)
BAABIKA moja rada je, že zmeň doktorku... každý predsa vie, že AD sa musia brať minimálne 6 mesiacov, aby sa ti to nevrátilo a liečba mala nejaký efekt... takže podľa mňa nič neznižuj a zmeň doktorku... tiež som to spravila a som max. spokojná

Ja mám posledné dni zase pekelné... dnes od rána neviem zastaviť negatívne myšlienky, vôbec sa mito nedarí a ak aj, tak len na pár sekúnd a zase ma to prepadne v plnej sile... normálne sa mi hlavou ženie, že sa mi to všetko vracia...no nemám ľahké dni, čo vám povie...

Vám je ako? Čo nové? Kachita, ako cesta?

silviap

Ahojte,dlho som tu nebola, lebo sa momentálne učím na štátnice. V utorok mám štátnice. Okrem toho, ďakujem TATIANA26, máš pravdu. Dosť sa tomu venujem,lebo sa chcem toho zbaviť a ešte k tomu, študujem sociálnu prácu,kde máme veľa psychologických disciplín, takže čo to viem... a možno viem toho až príliš, že potom si zbytočne iba namýšľam čo akú psychickú chorobu mám... ale teraz mi je fajn, dokonca sa ani moc nebojím na štátnice. no,dúfam,že to zvládnem.papa zatiaľ.

baabika

Potrebovala by som poradiť... Brala som Serlift 2 mesiace, bolo mi úplne super, ani som nemusela nič brať na upokojenie, žiadne záchvaty, lenže už po dvoch mesiacoch mi začala znižovať psychiatrička dávku na 0,5 tabletky ráno a že potom už vysadiť, aj psychologička mi povedala, že to sa jej zdá ešte príliš skoro, ale že mám vyskúšať. Problém je v tom, že včera som mala skúšku v škole a chytilo ma to v takej stresovej forme. Hneď ma prehnalo, myslela som, že sa vyzvraciam nad testom, samozrejme som skúšku nespravila... Ešte ma čakajú 3 dosť ťažké, teraz mám dilemu, či zavolať psychiatričke, že mi bolo zle a nech mi zasa zvýši dávku na jednu, alebo to nechať tak a pokračovať v polke. Bojím sa najmä tých skúšok, možno by som to mohla znižovať až po skúškach. Poraďte mi, prosím, ďakujem.

katkaxxx

no tusim sa dnes nejak ludom nechce pisat.. ja som sa prave dovalila zo skoly domov :/ stale sa niekam nahanam a ponahlam :/ zuzka mam sa fajn, vdaka za opytanie, skuskove este len pride, ja mam skusky az koncom juna :) brusna chripka vie veru potrapit :(( tak sa z toho pekne vystrab :) Lenka tvoj prispevok sa vyborne cita, mam radost ze takto pekne bojujes a teda k tych 8mim mesiacom bez liekov ti naozaj gratulujem, len tak dalej :) presla si dlhu cestu a uprimne ti gratulujem :) mas este nejake dalsie pozitivne novinky? :)) dievcata, prajem dobru noc

lenccok

no ja uz vyse osem mesiacov neberiem lieky a zatial okej...po siedmich rokoch je to takto:)...niekedy ked nemozem spat si dam stilnox a potom sa mi spanok znova upravi, lebo prave nedostatok spanku mi sposobuje komplikacie...taktiez riesim svoje zdrav. problemy, zapaly atd, ocistujem svoje telo a fakt, ze je to neporovnatelne...vsetko som vzdy tlmila ADckami a teraz opat zijem, citim, je to nieco uplne ine...stale musim pracovat so svojimi myslienkami a asi prave vdaka tomu nepotrebujem tie AD...bola to dlha a tazka cesta, ale viem, ze vsetko sa da postupnymi krocikmi docielit...nejako sa nezamyslam, co bude o rok, zijem pre tieto dni a som stastna, ze sa mi podarilo, to co sa mi podarilo...ak by vsak boli nejake problemy, tak opat v najhorsom pripade nasadim AD...ale dufam, ze zostanem nadalej silna a nebude to nutne...
chcem Vam len vsetkym povedat, ze uz som naoza neverila, ze to pojde bez liekov a po tak dlhej dobe to prislo...pre mna to znamena jednu vec, vzdy je nadej, vzdy mozeme prekrocit svoj tien a posunut sa o kus dalej...preto nech vo Vas tato nadej pretrvava a urcite sa dopracujete tam kam chcete...nie je kazdy den krasny, ale zijem a bojujem...a citim sa ovela silnejsia

zuzana12345

ahojko katuška,ako sa moja cítiš.Ja mám teraz take striedavé obdobie.Raz hore raz dolu ako na hojdačke.Tento týždeň som mala nepríjemnú brušnu chrípku tak som si svoje odbehala a trochu sa dávam do poriadku.Asi máš skúškovvé čo?