Úzkosť

lucia87

zajtra na 8mu rano idem k lekarke, asi budem potrebovat naspat AD, lebo v stredu som od nej dostala len homeopatika, mam pocit, ze nezaberaju. Mavam aj svetle chvilky, snad je ich pocas dna viac nez tych zlych, tazko povedat. Uz aby to bolo prec, takto sa naozaj neda velmi fungovat:-(

lucia87

ahoj luuca,nebola som pri nete, ale pytala si sa co mi je. Ja mam pocas dna pocity derealizacie a mavam depresiu, ale v takych atakoch. Byvam pri nich velmi unavena, normalne ma taha k zemi a pocas toho ataku sa nedokazem motivovat volou, je to akoby ste chceli od cloveka co si prave zlomil nohu aby tu bolest prekonal volou, neda sa, len to pretrpiet, mozno plac malinko pomoze. Stale mam pocit, ze mam nieco tazive na hrudi a neustale mam strach z toho, ako prezijem tyzden. Robotu, skolu, skusku. Najviac sa bojim toho ze budem sama, pri cestovani v MHD alebo v skole- bez priatela alebo rodiny a ze mi dojde zle. A bojim sa ist do bytu vo Viedni, kedze som tam skoro cely pracovny tyzden, mam strach opustit bezpecie domova, dokonca idem teraz s priatelom von, akurat na neho cakam a bojim sa ist von, myslim, ze sa mi to zhorsuje, nie je to nic prijemne:-(Som ako male vystrasene stena

tobi

luuca ja tiez beriem cipralex a citim sa ovela lepsie, no a ked na mna ide nejaka uzkost, hoci len mala radsej si dam frontin...ale napr. za mesiac si dam asi tak 2...

luuca

kachita aj ja som brala seroxat bolo mi z neho úplne že najhoršie teraz beriem cipralex a je mi omnoho lepšie....berieš frontin alebo neurol??? ja som si nedala zatial nič snažím sa to nejako prekonať ale keď to nebudem v práci zvládať tak si dám....

Kachita

luuuca, ja beriem Seroxat.
Ked to na mna pride, dam si ukludnovak, ale musi to byt velmi neprijemne. Trebars ak mam cely den taky atakovy, tak na noc si dam este ukludnovat aby som mohla zaspat a pekne si cez noc oddychnut. Lebo spanok je prvorady.

luuca

no to máš super lebo ja som bola u známeho čo mi robil gastro do žalúdka a nakoľko som mala 5 krát za sebou zápal močových ciest a antibiotiká mi rozhasili črevnú mikroflóru tak som sa dostala k nemu znova iba že z opačnej strany, no myslela som si že sa prepadnem, bolo mi to velmi nepríjemné...

luuca

tobi kľačíš na kolenách ta na štyroch tak ako psíček a potom si lahneš na lakte takže mu otrčíš zadok no hovorím, ponižujúce pred cudzím človekom inak nič hrozné trvá to asi minútu...