Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tatiana26

TATI mail som dostala, ďakujem, len neviem, čo to znamená, teda pre mňa .. som ti odpisovala na ten mail asi 3x, ale nehorázne mi blbne centrum... idem ešte skúsiť

tatiana26

Kachita moja zlatá, aj pri liekoch máš stále dereálku? Lebo tie by ju mali eliminovať a mala by sa vyskytovať len občasne... to doktorke povedz. Mne dnes zas od rána nie je dobre, tak som si povedala, že idem na seba tvrdšie. Pravidelný spánkový režim - neponocovať, ráno vstať o rovnakej hodine či je sviatok či piatok... každý večer cvičiť, dodržiavať pitný režim.. týmto začnem. A samozrejme to, čo kika hovoril - dýchacie a uvoľnovacie cvičenia sú základ..

kika32

Ahoj.To su teda lekary. Samozrejme hned nasadia navikove lieky a ked uz nezaberaju tak davaju stale silnejsie a vacsie davky, bez toho aby skumali pricinu.Mala som podobny problem, ale lieky som nikdy nebrala.Pravidelne mi byvalo zle od zalutka,dostala som triasku ktoru som nevedela ovladat. Nebolo to nic prijemne.Ale uz som sa z toho dostala.Ten kto to neprezil to nevie pochopit.Pomohla mi jedna znama.Vsetko je v dychacich a uvolnovacich cviceniach.Musis sa naucit byt panom svojho tela.Potrebujes odbornu pomoc ale tabletkami sa to urcite neupravy.Mam to uz za sebou a urcite sa to da dat do poriadku ale neviem ti tu vsetko rozpisat akym sposobom

zzuzzana

Mattoo tak vela stastia :) Ale podla mna by si mal niekoho ohladom toho vidiet, nemusis brat tabletky, ale aspon by si mohol zistit priciny a psycholog by ti mozno pomohol naucit sa nejake sposoby ako to ovladat. Treba sa naucit vsetko o tom s cim bojujes :)