Úzkosť

tobi

presne takto zmyslam ja, ze ked by ma kazdy polrok komplet celu preskenovali, asi by som bola uz kludna a nenamyslala si blbiny...))))

tobi

ahojky, TANI- ano bude lepsie, len aby to bolo viacej ako toho zleho...inac mne uz bolo viac dobre ako zle, no ale dnes sa citim na prd...((((tazsie sa mi dycha, boli chrbat, a najnovsie ma boli nieco nizsie pod krizami a ide mi to akoby az do noh a bolia ma nohy...neviem,ci to nebude platnicka alebo zapal?...uff, dnes je neprijemny den...Tani to magnezko ma 350 mg, a naozaj som myslela,ze 3 mesiace je uz dlho co ho beriem...ale ja som nejaka istejsia s nim..)))) INARI, toto je najhorsie,ze si namyslam,ze to moze byt nieco fyzicke, aj ked mam urobene vysledky...je to hrozneee, to uplne poznam, a ked som mala zortat sama, neustale som mala strach, ze sa mi nieco stane a nikto mi nepomoze..a ze co bude s malym...ale co uz ako sa moze citit clovek dobre a nemat take myslienky, ked sa neciti dobre a stale nieco boli alebo nejaky zavrat...my slabsi si zrejme hned namyslime, ze je to nieco fyzicke...(((aspon u mna je to tak...papa, kata

Inari

:) tatiana papam magnezium papam, ten s B6 kazdy den a ked na mna ide "to zlo" supnem si aj sumive, len sa tu neda kupit..neviem ci to zabera ale ked vsetci pisete tak si davam.. dnes sa na mne vysantilo vsetko co existuje, od hlavy cez mdloby po zimnicu, tak zajtra asi idem na sertraline.. tazko radit, viem, kazdy reaguje inak, niekto nechce lieky vobec (sama pochybujem ci to ma zmysel najma ked som videla co sa dialo po citaloprame) ale urcite pomaha ked som v "bezpeci" cize pokoj, s priatelom, staci aj ze proste doma...dakujem za rady, drzkajte sa

tatiana26

Kachita moja, ty si zlatá... ten tvoj optimizmus, ach :)

Inari ja by som na tvojom mieste skúsila ten sertraline, tiež ho beriem a bol to piaty liek, ktorý mi konečne zabral...trochu... ale zabral. Inak máme veeeeľmi podobné stavy, tak myslím, že by mohol aj tebe... daj si magnézium, pomaly zhlboka dýchaj do brucha alebo si daj relaxáciu alebo zacvič jogu - toto ja robím, keď je zle...teda nie všetko, niečo z toho

Inari

No presne Kachita. Niekedy neviem ci mi to neustale citanie a badanie po nete pomaha abo ma to este viac pohlcuje.. je dobre vediet ze co pisete je akoby o mne, naopak ked si precitam nieco co som nemala na stopro to zajtra mat budem:) obchody, ci velke ci male su des, preplnene priestory, kde je dusno..zatemnene miestnosti, pocit ze sa nemozem poriadne nadychnut a odist kedy sa mi zachce (to plati na robotu a ked som daleko od vychodu)a presne ako pises, bojim sa ze som sa zblaznila alebo som na najlepsej ceste..aale zas ked to prejde a su tie uzasne svetle chvilky, nechapem co som riesila, akoby to bol vsetko len sen

Kachita

no naozaj je to tazke niekedy, ja som dnes mala krasne zavraty, a cudujem sa, co som kedysi vydrzala a teraz ked viem o co ide, sa viem este viac vystrasit, ale aj to ssa da zvladnut, takze sa nejdeme bat a ideme pekne po poriadku.
Vsimla som si, ze nemam rada ulice. Nemam rada obchody a najlepsie sa citim abo v parku, abo v lese. Ale zase nemienim podporovat vyhybave spravanie :)
Inak, ked ta spominam, ako som pred par rokmi trpela derealizaciou totalnou nevedela som ani co je dva a dva, a nevedela som o PP nic a studovala som a strasne som sa bala ze blbnem, lebo zakladne logcike fakty som si nevedela dat dokopy a nevedela som to ani vysvetlit, co citim. No bieda. Takze teraz sa len pousmejem. Trosku mimo reality, no a co! Ved niekto sa musi porozpravat aj s tymi mimo nasej planety :)

Inari

je lepsie:) vysetrenia..no, tazko povedat ked neviem ake sa robia, to by som sa musela dat kompletne preskenovat aby som uverila ze som ok a aj to by asi pomohlo na par dni:) som v zahranici, takze len krv, tlak, poklepkanie kladivkom ci mam spravne reflexy (vsetko dobre)a diagnoza uzkost plus panicke ataky..samozrejme ze uplne nie som s takymi vysetreniami spokojna, ale viac sa tu asi nedockam..na druhej strane ked to mam uz od novembra asi by som pri tolkych priznakoch uz davno lezala v nemocnici, keby to bolo nieco fyzicke.. brala som citalopram naslabsiu davku 5 tyzdnov, mala som pocit ze sa mi pridalo aj to co predtym nebolo a ziadne zlepsenie, preto mi to vymenila za sertraline (zatial cakam chvilu nech sa spamatam z citalopramu a vaham ci zacat zas odznova) a betablokator (ten brat nechcem. tak je to so mnou..su dni ked je krasne a dni ako dnes ked som tam kde na zaciatku

katkaxxx

Inari sibe ti :D :D :D lepsie?? :))) Ale nie, teraz vazne - pokial mas porobene celkove vysetrenia a vies ze je to ciste psychickeho povodu, tak vies ze nemas dovod na obavy ze sa ti nieco stane :) kliiiidek :)