Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tati

vesele sibacky prajem!!!ja ked som povedala,ze u nas nie je zvykom schovavat vianocne vajcia v trave,ale dobre vysibat a poliat vodou, aby sme boli po cely rok zdrave,moj priatel ostal sokovany a spytal sa ma ci z toho nemam traumu!!!vraj ako mozme byt taki barbari:-)tak si to pekne uzite a popravde musim priznat,ze mi budu chybat tie luxusne vonavky a'la konvalinka a diva ruza,ktore nasi chlapci tak radi pouzivaju pri tejto prilezitosti:-)

agaven

ahojte peknu leku noc no u nas v rodine mame brusnu chripku najhorsie je teras na tom dieta moje ale čo už cajik pije ale brusko bili hlne že už nevraca len ju prehana sunnie gratulujem jej babenko no držte sa ahojko zatial ja sa mam dobre lieky jem nejem ako kedy podla potreby ahojko

katkaxxx

jej ahojte, kolko vas tu je novych :) Sunnie gratulujem!!!!! :)))) to je super novina, verim, ze vsetko zvladnes a budes mat obrovsku radost z dietatka! drzim palce :)) a vsetkym vam prajem pekne sviatky :) ja uz som skoncila kognitivno-behavioralnu terapiu, terapeut povedal ze som spravila velky pokrok a ze uz ovladam "triky" ako na to atd. urcite mi to moc pomohlo ale este citim ze nie je vsetko uplne v poriadku a bojim sa ze ani nebude ked clovek stale zije v stresoch a rodinnych problemoch.. mimochodom nepredlzili mi zmluvu v praci, takze som teraz cely april nezamestnana :) ale uz sa mi crta nova praca, caka ma pohovor, tak uvidime :) este mi terapeut navhol iny druh terapie u jeho znamej - psychoanalyzu - ta by mi pomohla urovnat si v hlave mnohe dalsie problemy ktore mam, tak myslim ze to skusim tiez :)) vonku je krasne, tieto dni su nadherne plne slniecka tak si ich pekne uzite :))

adka000

AHOJTE dievcata a chlapci ,tak tu mame VELKU NOC .Prajem Vam aby ste ju prezili v zdravi a nadherne a hlavne bez mrchy.Dievcatam vela vody a chlapcom vodky majte sa krasne .AAHHOOJJ!!!!!!

sunnie

dakujem vam :) ja som si to fakt nevedela ani predstavit v tejto dobe a pri tychto zdrav. problemoch co mam, ale mam uz na to vek a aj manzel velmi chcel babo. myslim ze to spolocne zvladneme. lekarka tiez povedala ze mi to len prospeje tak hadam ma pravdu :) a vraj sa pri psych.problemoch nemame bat mat deticky, nie je to dedicne, dokonca sa v pripade potreby daju naordinovat neskodnejsie lieky (ja ale nechcem nic brat) takze obavy sme tu mali poniektore asi zbytocne.

tati

jeeej!sunie,gratulujem ku uzasnej novinke:-)urcite mas pravdu,ze cast mojich problemov je sposobena tym,ze mi chyba domov a tu som si ho este nevytvorila a vlastne si ho tu ani vytvarat nechcem.inak moj priatel tvrdi,ze jedine co mi chyba je dieta a potom sa upokojim a budem mat zmysel v zivote...tak si pockam co na to povies ty z vlastnych skusenosti a budem nasledovat tvoj priklad:-)

tatiana26

No ja zíram, Sunnie, ktorá nad deťmi nikdy neuvažovala a nevedela si to predstaviť je tehotná..? Nevyspytateľné sú cesty... tak je to veru vždy.. No gratulujem zlato, držte sa :)