Úzkosť

TOME

..jedine co sa snazim najviac ako to ide... Je nekontrolovat sa tak ako predtym ... necakat na to kedy to pride az kym si to neprivolam.. a zatial to celkom funguje.. uvidim co bude casom...

TOME

ja som tiez na zaciatku nechapal.. vobec som nevedel co to je .. tie pocity uzkosti spojene so strachom ze ke nej uz nic necitim.. prerastlo to u mna az do takej miery ze som sa jeden vecer.. ked mi bolo naozaj priserne rozhodol ze ju opustim .. ze je to jedine co ma zachrani pred ´´zblaznenim sa´´ opustil som ju a prislo upokojenie... myslel som si ze som spravil dobre.. ale bolo to obdobie ked som bol na tom tak zle ze som mal pocit ze som prazdny ako nafuknuty balon.. len som prezival zo dna na den bez kusticku stastia .. bez vsetkeho.... a potom sa mi to vratilo aj bez nej .. vtedy som pochopil aku strasnu chybu som urobil .. opustil som osobu ktoru milujem koli hlupemu dohadu .. vratil som sa k nej .. odpustila mi .. vysvetlil som jej co je somnou .. a od vtedy to uz len slablo a slablo .. neviem akym sposobom sa pri nej dokazem ovladat.. ale to ze som si uvedomil ze to neni koli nej mi velmi pomohlo .. Netrapim sa tym tak dlho ako ty...nemam s tym celym takmer ziadnu skusenost preto nemam konkretne rady..

tati

tome,ja uz som sa vyrozpravala tolkym 'odbornikom' a patrala uz aj v minulych zivotoch ale stale mi to nepomaha zbavit sa tejto 'hnusoby'!daj mi nejake tipy ako sa to podarilo tebe a nebud taky tajnostkar:-)a ty si preco vlastne mal zly pocit zo svojej priatelky ak sa smiem spytat?co ti nesedelo?a ako si prisiel na to,ze problem nie je ten vztah?stalo sa ti,ze si si niekedy musel opakovat,ze ziadnu priatelku nemas a az to ta ukludnilo?

TOME

a tiez som bol cely zivot stastny ... kym ma nepostretlo toto ´´stastie´´ .. Ale zo vsetkym sa da pracovat .. aj s tymto .. treba najst to co ta do toho dostalo .. ake okolnosti boli pred tym ako sa do toho stavu clovek dostal ..a co bolo spustacom... mne v tom pomohlo moje patranie .. a aj psychologicka...

TOME

ano tati ... do nedavna to tak bolo .. mal som zachvaty v situaciach ked mi malo byt krasne.. ked som bol s priatelkou .. niekedy to prerastalo do sialenstva... Ale po tom co som vsetko vyskusal som si uvedomil ze je to uplna hlupost.. cloveka nemozes prestat lubit len tak ze blik .. a uz nic necitim .. ako sa to stalo mne pri prvom ataku .. A to ze mi bolo niekedy fantasticky a bol osm si tym isty neskor vystriedala uzkost a pochybnosti... som si vyvolaval sam .. uvedomil som si ze prilis sledujem seba a to co sa vo mne deje.. akonahle som zacitil nejake slabulinke chcenie.. hned som sa natolko vystresoval ze to aj prislo.. a to iste platilo ked som bol pri nej ... tolko som sa tym trapil a rozmyslal ze co ked to mam z nej .. ze som si to privolal .. Nie .. nebolo to znej .. bolo to zo mna... Neviem ako som sa dokazal upokojit v tomto smere.. a uz to dlhsie nepocitujem pri nej ... znovu sa citim stastny :) ..aj ked mam co mam ..

tati

docitka,ja som presne ten isty pripad.cely zivot mi bolo dobre a zrazu to z nicoho nic prislo a uz tri roky sa 'tesim' z triasky,nechutenstva,ktore niekedy prejde az do pocitu na vracanie a toho zvlastneho pocitu uzkosti,ktory mne osobne nedava ziadny zmysel,nech sa akokolvek snazim prist na to co je 'posolstvom' tejto choroby...

tati

tome a ty to tiez citis najcastejsie ked si s priatelkou,alebo ked si na nu spomenies?cele mi to pride take uletene...ten clovek mi nic nespravil a ja by som sa niekedy naozaj najradsej tajne pobalila a utiekla niekam,kde ma nenajde...a potom pridu dni,ked mi je dobre,lezim vedla neho a neskutocne ho lubim!

TOME

tati.. ak to mozem poradit... bojuj dalej.. Ja som sa rozhodol bojovat.. a uz to preslo .. uz nemam take priserne pocity pri mojej priatelke... znova sa s nou citim stastny :) Aj ked PP este stale strasi .. a niekedy ma prepadnu obavy aj z tohto ..viem s nimi pracovat a rychlo ich zazeniem.. v tomto smere uz viem co chcem.. :) drzim palce..

tatiana26

Musela som odísť, ale som na chvíľu zase tu. DOCITKA anxiolytiká sú lieky na tlmenie centrálnej nervovej sústavy, oblbováky, ktoré sa bežne berú s AD na začiatku liečby. Tetániu si nevšímaj, to je o inom...