Úzkosť

zuzana12345

ahojko všetci,ako tak spätne čítam bol tu duel Miloš-Zuzka,no každý má svojú pravdu.Niekomu vyhovuje názor Zuzky inému Milošov.Ja sa v poslednej dobe cítim veľmi dobre,už cítim že ide jar a to je moje obdobie,vtedy mi je najlepšie.Dúfam že aj vám ostatným je podobne.Už dávno tu nebola Aďka bola chorá tak hádam je už ok.Katka a ty ako stojíš zo školou?Mary máš úžasnú povahu,len si sa mala narodiť o 200 rokov skôr.V tejto dobe musíš mať široké lakte,aby si ako tak prežila.Miloš správne napísal že sme tu všetci viac precitlivelý.Ja som tiež veľmi citlivá,ale to dosť skrývam.Jednoducho si poplačem keď som sama nikdy nie niekde na verejnosti.Bohužiaľ moja práca si vyžaduje byť tvrdšia a razantnejšia čo sa nie vždy zhoduje z mojím svedomím.Nie som karieristka,ale život ma to naučil.Svoje myslenie nezmeníš z jeného dňa na druhý,ale časom sa ti to určite podarí.Držím ti prsty.Miloško a ty ako?

mary 4

Som strasne citliva,myslim si ze nepoznam nikoho kto by bol taky citlivy ako ja.Mozno som az precitlivena.Preto sa citim sama.Obcas sa citim az beznadejne sama,som smutna.Chodim ku psych. ale to mi moc nepomaha.Trpim uzkostou,obavami.Snazim sa tych obav zbavit,ale je to tazke.Niektori ludia okolo mna nie su velmi mili,nespravaju sa ku mne velmi milo aj ked ja sa spravam ku kazdemu co najlepsie,a chcem aby sa aj oni ku mne tak spravali.Viem ze nie je nikto kto by ma mal fakt rad,kto by mi rozumel.Citim sa az ako blazon,lebo trpim obavami,trapia ma vseliake pocity,netrapia ma podstatne veci.Viem ze robim hluposti,ale jednoducho sa neviem ovladat,moje pocity su silnejsie ako moj mozog.Uz som skusila asi vsetko,uz vsetko viem,co mi je,preco som taka aka som,mam riesenia.Chcela som sa len vyrozpravat niekomu,spytat sa ci tu je niekto kto sa citi tak ako ja.Mozno sa mi dari zbavovat sa tych obav ale velmi pomalicky,tie obavy su silne.

zuzanka65

Vďaka za objasnenie. Ak si budeš dávať reálne ciele, nebudeš potom sklamaný, tak sa maj,a buď šťastný.

zuzanka65

A o to ti ide, Miloš? Aby ľudia s tebou súhlasili?
No, nie to som chcela. Našla som podľa mňa dobrý článok, ak máte záujem, prečítajte si: primar.sme.sk

sunnie

co si budeme hovorit, kazdy liek je svojim sposobom svinstvo len si treba zvazit ci brat nieco co pomoze ale ma vedl.ucinky kt. risknes alebo nebrat a trapit sa, je to kazdeho rozhodnutie. ked sa teraz citim dobre tak nic neberiem, ale ak sa mi pohorsi vratim sa k ad, co uz, ved musim fungovat v beznom zivote. ale dufam ze bez liekov budem co najdlhsie.

zuzanka65

Veď to, každý organizmus je iný. Niekto ani nevie, že berie AD, niekto má "strašné" vedľajšie účinky. Niekto priberie pri AD
, iný nie.
Nech si to každý odskúša na sebe a uvidí a ani potom nemôže zovšeobecňovať, lebo každý organizmus môže reagovať inak.