Úzkosť

zuzana12345

všetko dostaneš v lekárni bez predpisu,ale za aký dlhý čas to začne účinkovať neviem so sedatifom nemám skúsenosť,používam len Magnex,skús sa opýtať aj na persen.Myslím že lekárničky by ti vedeli najlepšie poradiť.To magnézium by som na tvojom mieste začala užívať hneď ako prevé.Berie sa dlhodobo.Ja ho beriem ráno aj večer a cítim sa lepšie.Musíš sam vyskúšať.Všetko čo budeš brať bez predpisu chce svoj čas a nebude to účinkovať hneď za pár dní.Musíš byť trpezlivý.To čo by pomohlo mne nemusí tebe.Budeš musieť skúšať aby si sa trafil.Potom sú už len lieky,ktoré sú na predpis,ale tie by som na tvojom mieste neskúšala.Vo väčšine sú návykové

tati

ahojte vsetci,ako sa mate?mne je lepsie:-)strvrtkova hypnoza mi velmi pomohla.dostala som tip ak mi nie je dobre a citim,ze ten pocit lezi v zaludku a stupnuje sa smerom hore,mam si tocit prstom smerom von v oblasti zaludka a predstavovat si cervenu vlnu a potom to rychlo otocit opacnym smerom a predstavovat so modru vlnu.celkom to pomaha ten neprijemny pocit zjemnit....martin a nefajcis casto marihuanu?nemyslim to v zlom:-)ale obcas sa taketo pocity pritrafia...

martin225

No ak by sa mi to nezlepsilo by som jej to asi povedal. A ten sedatif to kupim normalne v lekarni? A za aky cas by mi to mohlo pomoct?

zuzana12345

Maťko zbytočne sa nestresuj a možno by nebolo na škodu keby si to povedal aj mamine a trošku sa o tom porozprávali.Nie je to hanba určite sa ti uľaví.Držkaj sa a verím že ti to čoskoro prejde.

zuzana12345

Maťko skús magnéziu presnejšie Magnex+B6,alebo homeopatikum sedatif,je to na ukľudnenie,prípadne si kúp čajík na nervy,on sa tak skutočne volá.Skúšaj najprv takto,až by to neprechádzalo a cítil by si sa horšie,bolo by dobre navštíviť psychológa,ale si mladý dúfam že to zvládneš

martin225

Nie maturujem az o rok. Mozno to moze byt aj ze strach pred pisomkou.... Niesu na toto nejake volnopredajne lieky alebo nieco podobne??