Úzkosť

tati

misiak,ja uz som si myslela,ze si si nasiel vyberanejsiu spolocnost nez damy trpiace uzkostou:-)ako sa mas a kde si bol?

zuzana12345

ahojko,no ja neverím,že sa to raz úplne stratí.Myslím že budeme na tom rovnako ako teraz.Raz horšie,raz lepšie,len to možno časom budeme brať ako súčasť života.Ja som tiež od nedele mimo.Stále sa mi točí hlava a dnes teda orginálne.Vôbec sa nedokážem sústredeť a rozmýšľať.To je hrozné,keď v práci niečo rieším a na nič sa nemôžem sústrediť.Vo všetkom som nejaká spomalená.Dúfam že to čoskoro prejde.

adka000

No ahoj Tobi dnes sa so mnou p. dok.Palova spojila ze sa pustime do toho.Tak som zvedava ako to dopadne uz mi je vsetko jedno len uz ma prejdu tieto hnusne pocity.A ty si sa s nou neskontaktovala?

tati

ahojte!lepsie a horsie dni...ja som dufala,ze jedneho dna sa to proste navzdy strati a nie ze sa tie horsie dni budu predlzovat...kedysi to trvalo len par dni ked som sa citila uplne zle a potom som mala mesiace pokoj,teraz sa trapim uz od noveho roku a obcas pride tyzden ked si myslim,ze uz som z toho vonku a potom zase znovu od zaciatku:-(

tobi

ahojky Tani, noo tak to neviem co je to za dni v poslednej dobe...hlava sa mi toci, tiez sa citim na prd, je to od nedele, co ma drapla ta mrcha mrchovita...no ale kedy pridu tie lepsie dni? ak aj su tak je ich malo...je to tak su lepsie a horsie dni, ale preco je furt viac tych horsich...

tatiana26

Ahojky, baby vidím, že nie som jediná, aj mne je posledné tri dni divoko, hlava sa mi točí, nič sa mi nechce, celkovo sa cítim na prd...no ale nič, len sa tešiť na lepšie dni, nie? TATI žiadne nariekanie, sú horšie a lepšie dni proste, čím skôr to príjmeš, tým ľahšie sa ti s tým bude žiť

zuzana12345

ahojko,sneží sneží a sneží.Táto zima snáď ani namá konca.Práve som sa vrátila z masáže a cítim sa super.Potom sme si ešte šli s kamarátkou sadnúť na dobrý mätový čajík so zázvorom a teraz už len teplá vaňa a postieľka.A čo je tu dnes tak mŕtvo.

monika99

na dialku neviem vestit,nie je to moja priorita je to len hobby,aj ked v dnesnej dobe je to dobry biznis....ja to robim len zo zabavy a len pre znamych.....
mna zivy uplne ina praca-projekty