Úzkosť

tobi

TATI ahoooooj, tak ako sa mi mas, moja? no ja som dnes sla predsa s Tobim, pre istotu k lekarke..tak nas poslala na chirurgiu,boli sme na snimok hlavky, lekar povedal,ze snimocek je dobry aj ze Tobi je culy,ze by to nemalo byt nic...sice nas chcel nechat na pozorovanie na dva dni,spytal sa ci zostanem, ale ja som povedala,ze ho budem tak isto pozorovat doma ako oni tam, lekar bol v pohodke,len povedal keby este zvracal, tak mame prist...ale ja neveriim,ze ma otras mozgu, on dnes sa tooolko navystrajal a naskakal, ufff a to sme od lekarky prisla o 3 poobede...ja sa mam dnes celkom fajn az na tu chrbticu...

tati

inak nevsimajte si formulaciu predosleho prispevku,ja uz ani nevidim od unavy...cestovali sme rovnych 12hodin:-(a co sa tyka toho stretnutia,ja som definitivne ZA:-)v maji idem domov na dovolenku na 2 tyzdne,tak ak sa to zorganizuje v takomto nejakom case,urcite pridem!

tati

ahojte!ako sa vsetci mate?ja som spat zo svedska v irsku a ked som aj neverila na piatok 13. tak uz verim...najskor mi padol mobil do zachodu a uz to nerozhodil,potom na letisku v londyne,kde sme prestupovali na lietadlo do stocholmu prave pri mne nastali problemy a system oznamil,ze nie je viac volnych miest,takze mi museli na cisty papier napisat perom meno a s takouto letenkou ma poslali do lietadla(aj som si ju odlozila a asi to dam na internet)a ked sme konecne dorazili do hotela a bookli si romanticku veceru dostala som taky paradny zachvat,ze som musela odist na izbu a priatel doveceral sam...skoro som sa im tam povracala na ten luxusny stol:-(strasne som plakala a chudak priatel miesto milostnych vyznani pocuval ako ja uz takto nedokazem dalej zit a co som komu spravila,ze ma pan boh takto trapi:-(ale podarilo sa mu ukludnit mna a zvysok vyletu bol uzasny ak si odmyslim to,ze zase nemozem jest...dokonca sme boli v ice-bare,kde vsetko bolo z ladu,dokonca aj pohare!a zistila som,ze ked si vypijem pohar vinka,tak cela uzkost sa straca,tak sa zo mna asi stane alkoholik:-)

adka000

Inak Fida stym tlakom to moc neni dobre ze si ho stale merias.Ja som raz mala taky mesiac ze som si merala tlak kazdu chvilu a cim som si ho viac merala tym som ho mala vyssi.Tak som tlakomer schovala a teraz naposledy co mi ho meral doktor som mala 120/80 tak som sa potesila ze ma uz ani odvtedy nezaujima aky mam tlak.Takze schovaj tlakomer lebo fakt sa zblaznis.

zuzana12345

Mala som dvoje lieky na tlak z jedných som sa skoro zadusila tak som kašlala.Hoci som ich brala aj tak som ho mala vysoký.Stále mi však triaslo žalúdkom a mala som otrasné pocity.Stále som mala z niečoho strach a tak ma napadlo že ten tlak môže byť aj z niečoho iného ako zo srdca.Mala som dosť stres v práci.A bolo to tak tabletky na tlak už rok neberiem len to magnezko a nejaké čaje.Jednoducho tlak mi vyskočí len zo stresu.

fida

och kočky...ja som už jak blázen, tlak si meriam každú chvíľu, skáči mi vždy ...ale je stále vyšší, a najviac sa obávam tých bolestí pri srdci, myslíte že to nemám z tlaku?? inak zuzka12345, ty máš taký tlak-a lieky na tlak neberieš? len ten lexaurin? ja som vzala už dva frontiny a nič nezaberajú, dám si ešte asi pol magnezka, vypila som len polku poobede

agaven

zuska to je dobre si užasne mne to občas nejde a mam stres dusi alebo lieta srdce ale co mam dieta a idem dalej ahoj

zuzana12345

Agaven,vlastne aj kvôli tomu tlaku som sa sem dostala na toto fórum.Už ho nemávam tak často lebo viem čo ho spôsobuje.Ja som sa len bála,lebo môj ocino zomrel na infarkt keď mal 53 rokov.ale EKG aj všetko ostatné som mala ok.Veľmi dobre poznám aj tie hrče v krku,ťažké dýchanie a strach zo smrti.Ale aj to všetko sa už snažím prekonávať a myslím že sa mi to celkom darí.Niekedy ma dostanú do vývrtky v robote,ale snažím sa to rozdýchať a to magnézium 2 krát denne pomáha