Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

tobi

a javorko zlatko ake mas ty starosti? predpokladam,ze ziadne...citujem teba"ak by ste mali nejake starosti tak tu nepisete o pocasi a venceni psa..." my si piseme to co chceme, co zazijeme pocas dna a tak...ale ty urcite nicim netrpis, ked pises bludy...paaa

tobi

a este nieco javorko, ci javorka,napisem presne to co katka-jeden panicky atak, pocit,ze zomieras, beznadej tiez ti to doprajem a urcite viac nenapises take bludy...

tobi

ako ja nechapem ten posledny prispevok, ale podla mna je to ten alebo ta co vcera...len nechapem o co jej ide! pocuj zlata moja, neviem preco si zabludila na tuto temu, ak mas iny problem,chod na inu temu...my vsetci co sme tu trpime, aj ked mozno nie viac ako ty ale trpime...ale nebudem to rozoberat s tebou,lebo asi nevies o com je rec...len neviem koho si tu nazvala haremom!?

javorko

MILOS je DOKONALY. A ESTE SEBECKY AROGANTNY a NECHAPAVY k starostiam druhych.
Ako sa da CHCIET a milovat zivot ked bojujes s RAKOVNOU a mas take vazne DEPRESIE ze ti nejde pozviechat sa z postele???? Ste tu NAJMUDREJSI pokial nemate vazne starosti akurat VENCIT PSA, nadavat na POCASIE ale keby ste mali VAZNE starosti takto nehovorite. Pozdravujeme MILOSKA a jeho harem.

dada

ahojki Milosi.dost dlho som tu nebola,ale co si napisal vcera,velky potlesk mas odomna!!!je to super co tu pises,ale hlavne co si o sebe napisal.je mi to luto o tvojom synovcovi,a cim si ozaj musel prejst.a sportu zdar!!!to je tvoj pohonny motor,a kazdy ma iny motor na pohananie dopredu.vsetko sa da zdolat,len treba CHCIET!!!gratulujem ti a snimam klobuk dolu pred tebou.si ozaj cool!!!drzim palce,len tak dalej Dada...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.