Úzkosť

tatiana26

ja behám 3x denne, lebo môj havko nevie chodiť, on beží a ja za ním... no neviem, či bežím alebo skôr letím :) no varíme si obedík a napriek otrasnému počasiu, ktoré láka do postele vyrazíme hádam do mesta...teda určite, máme povinnosti

monik9

JA SOM CELKOM V POHODE A UZ POMALY VYSADZUJEM AD TAKZE ASI TAK ALE CHRBAT MA POBOLIEVA....NO IDEM ROBIT NIECO UZITOCNE

monik9

NO TY KOKSO VIDIM ZE TU BOL ZASE NEJAKY UCITEL SLOVENCINY,JAJ ALE MNE TO ZILY NETRHA JA SI TOTIZTO MOZEM ROBIT HRUBE CHYBY KDE UZNAM ZA VHODNE,ROBI MI TO TOTIZTO RADOST ZE TEBA TO SERE A NECH TA AJ ROZTRHNE MILY PRISPIEVATEL-SLOVENCINA.TO TO JE TEMA UZKOST A NIE TEMA PRAVOPIS-DOPORUCUJEM TI ZALOZIT A TAM SA VYBURIS,MY OSTATNY SA RADSEJ VYBURIME PRI SEXE.....

TAK JAK SA MATE???NO JA DNESKA IDEM NA OBHLIADKU DOMU

tatiana26

Zuzka opäť súhlasím :)A Adka ja som si istá, že Miloš usilovne pracuje na tom, aby bol silný človek... on proste ide dopredu a odmieta sa zastaviť, teda ja tomu takto rozumiem. MONIKA to odkiaľ vieš s tým brufenom? Má aj niekto iný takúto vedomosť? Ten môj havko, to je životná radosť, doporučujem každému... neviem si to teda stále nejak zoradiť, toho hava plus dve práce, som trochu zmätená, doma mám bordel, nestíham ani jesť, ale hádam si nájdem nejaký systém...lebo inak umriem na nevyspatie :)

zuzanka65

Adka, veď sa pokojne vyrozprávaj, ak ti to pomôže. "Zaťažuj" nás tým, to je celkom v poriadku. Trpíš úzkosťou , ako väčšina na tejto téme, to vieme. Lenže tu si dostala návod, konkrétne na včerajší prípad, ako sa úzkosti zbaviť. Ty si ju chceš pestovať ďalej? Miloš
napísal jednu z možností, ako sa odstraňuje tá mrcha. Mám odskúšané, funguje to. Ale nik ťa nenúti, ak je ti toto vyhovuje, pokojne sa tráp ďalej nad vecami, ktoré nemôžeš zmeniť.

adka 2001

No ahojte vcera som tu nechtiac rozprudila jednu temu.Myslela som ze tato stranka je o uzkosti a potrebovala som sa s niekym porozpravat.Milos zavidim ti ze si taky silny clovek co si vies vsetko hodit za hlavu.Ja som neni taka a preto sa trapim s uzkostou a zda sa mi to nepochopitelne v tejto chvily aby som na to myslela ,,ze umrel mal peknu smrt zaspal".No nevadi uz vas stym nebudem zatazovat.Majte sa pekne.

tati

pre slovencinu-nevsimaj si formu ale obsah!ten je dolezitejsi...ak ta raz bude napinat na zvracanie,budes mat pocit na odpadnutie a triast sa na celom tele,nemyslim si,ze ta v tom momente budu zaujimat pravidla slovenskeho pravopisu...