Úzkosť

kachitaa

Moja, vraj na hlavu pomaha voda s citronom, ja ti neviem, mna neboli nikdy. Ale viem, ze je dobre cvicit kazdy den na krcnu chrbticu ak niekto trpi bolestami hlavy, vraj to predchadza mnohym problemom

tatiana26

Ale ja som ti Kachita pre istotu odpísala a rozvila som to :) nespala som vôbec... povedzte mi niečo na šialenú bolesť hlavy prosííím

dada

Tanulik aj ked oneskorene ale predsa vsetko naj...naj..najlepsie k tvojim meninam,hlavne vela psychickej pohody praje Dada.aj mi mame hafana....tak vitaj v spolku...

kachitaa

Tatianka, pisala som ti maila, ale uz viem vlastne co sa dialo, tak som sa upokojila. Maj trpezlivost na psika,on sa odnauci tahat len treba vydrzat, ja som svoju ucila netahat vyse roka, stale jej impulzivnost vyhravala a teraz ideme krasne. Chce to len trpezlive opakovanie. Neboj, dosiahnes to. A ak byvas v zone, kde je mozny vybeh pre psa, alebo mozes pravidelnejsie chodit s nim na miesta, kde moze behat, tak sa snaz to robit co najcastejsie. Ja som mala s mojou havkou dost problemy, az kym som nezacala chodit kazdy den za mesto a vycerpala som ju tak, ze nechcela sa do bytu po schodoch vratit, iba vytahom :) A odvtedy aj lepsie poslucha. Ak mas hyperaktivneho havka a ma v sebe naakumulovanu energiu, je tazke ho nieco ucit. Ale neboj, vsetko sa da riesit :)
Ja sa dnes citim trosku lepsie ale moja istota pookriala, musim sa zase dat do poriadku. Objednala som si od Praska Uzkost a obavy a tesim sa na to citanie, je tam toho vela a paci sa mi ten styl lebo je jednoduchy zrozumitelny a verim, ze v jednoduchych veciach je najvacsia sila a prave najjednoduchsie veci je niekedy tazke aplikovat.
Tatianka, pekne sa vyspi a hlavne pokoj.
Agaven, u nas su tiez alergici v rodine, aj sesternice, ale vsetci maju psa a zaujimave je, ze tie alergie sa po obstarani psa ukludnili. Ono za pokus to stoji a keby ste si nahodou brali psika z utulku, vzdy sa da dohodnut ze v pripade zlej reakcie sa da psik vratit alebo mu najdete novy domov a pokial kupite havka z chovnej stanice, spravny chovate vzdy vezme spat vratene zviera nech je dovod akykolvek.
Inak, dakujem vsetkym za podporu.
Tu v Poprade je strasny cas, ale radsej zima ako sychravo. :)))

agaven

mna dusi tlak 90/60 a idem cvičit niečo aby bol lepši aj ta kava nezabera ešte tani bože aj ja chcem hava ale mam panelak no a kde dat vtaka a u nas v rodine su alergici to by bolo frflania no neviem no bez srsti a male je tu zamračene aj hlava boli ale nie tak moc idem prach utret lebo ked pozeram na ten počitač tak len sa hraju a utret nič a huči musim povedat aby ho pozrel je asi zaprašený no dcera je v škole nesopli ani nekašle zatial to je dobre bruch ma neboli aj to hrdlo je lepšie tolko som toho tam nastriekala a ked mam hnis na mandle tak kloktam vodku no hruza ale o 4 dni sa možem aj najest a som bez antibiotik aj vytieram vodkou ja nepijem nefajčim ale žiadny ožran vetšinou nemal problem z hrdlom no jasne dezinfekcia a tak som nato prišla a mne to zabera napr. aj gastoskop. doktor že liek na bacil v žaludku a zapal je tiež každé rano dobra slivovica ja so občas dam 2/ do týždna ale malu lyžičku to stači a na ten liek čo mam to stači nerteba to prehanat no ahojko

tatiana26

Ahojky, ja som zlikvidovaná, do 1 som pracovala a som už myslela, že to všetko šlahnem von oknom... snáď sú to len ťažšie začiatky, inak sa na to vykašlem... potom som nemohla zaspať, budila som sa, ráno s Willym von, lenže ten havino on sa neprechádza, on proste beží, on je na tom vodítku už úplne priškrtený, ledva chrčí, ale bežíííí, on nevie normálne chodiť proste, totálna hyperaktivita. Napríklad kaká a popri tom je schopný odsledovať celé okolie a štekať na druhého psa... Ešteže zaspal, idem aj ja... lebo večer bude asi zas dlhýýý a už teraz mi nie je dobre... TATI akoby to nemalo súvislosť, hm? A nesúvisí to náhodou s tými tvojimi snami? Skús premýšľať touto cestou. KACHITA moja, to ma mrzí, ale to nič, ideme ďalej, už na to nemysli.

tati

kachita,nebud z toho sklamana,vsetci vieme,ze je to dlha cesta,ale my to zvladneme!aspon dodrziavas pitny rezim:-)dobru nocku