Úzkosť

tati

co sa tych 'obsesii' tyka, mna skor napadaju take sprostosti ako napisat zakaznikovi do profilu,ze sustavne grga a potom ma to cely den prenasleduje a smejem sa na tom ako sibnuta...

tati

ahoj kachita,mna to dnes tiez prekvapilo...opat ziadna suvislost...mala som krasny vikend a ziaden stres,z piatka na sobotu som so dokonca spala rovnych 14hodin:-)nie je nieco vo vzduchu?neubuda z mesiaca?nemas pred menstruaciou?ja uz neviem od coho tie nase stavy zavisia:-(

kachitaa

ahojte, dnes som mala velmi zly den, zacal tak krasne a napokon mi ho mrcha znicila, nemozem povedat ze by som nejako trpela ale mala som taky maniacky zachvat, co si u seba nepamatam. predsa som vzdy mala uzkost a nie manie. proste som sa sla napit a vtedy nieco v mojom vnutri ma nutilo pit este viac a viac a viac a citila som niekde daleko, ze to nie je dobre ale nemohla som sa zastavit a citila som sa hrozne. ani neviem ako som prestala a sla na vlak. ani nie dvadsat minut som sla tym vlakom a skoro som sa pocurala....a som z toho taka smutna, tak som sa tesila ako krasne mi liecba zabera a napokon toto. dobehla ma svina mrcha jedna.
viem, ze je to aasi len nejaky obses mojej mysle, ale strasi ma to, ze ja som vzdy len trpela uzkostou ale nikdy som nemala taketo nieco sialene nutkave ze musim spravit to ci to. to pitie vody ma doslova vykolajilo z miery. mava to niekto z vas alebo vie ma niekto z vas orientovat na co by som sa mala zamerat???
nastastie zajtra idem ako doprovod k psychiatricke, takze ak sa bude dat, hned sa jej aj spytam, co sa deje.
dobru nocku prajem vsetkym

tati

ahoj tobi!ta hnusoba to na mna opat skusa,ale povedala som si,ze na to idem agresivne:-)upratovanim kupelky a hudbu si pustim co najhlasnejsie!vyzera to tak,ze mate pravdu s tym pms...mam presne tyzden pred menstruaciou a aj minuly mesiac to prislo zaciatkom mesiaca...rozmyslam,ze vysadim aj antikoncepciu.ved uz to do seba davam 5rokov...

tobi

Ahoojte, ako sa dnes mavate? ja som dnes s tobim bola u rodicov,priatel bol na pohrebe, ja som nesla, lebo ja nerada chodim na pohreby...dnes ma zasa priserne boli hlava uz asi 5 den...nikdy ma predtym takto nebolela..a k tomu menzes, asi je to tym...dnes som sa tiez trochu "hrala" s nasim havinom, no ono s nim sa ani tak nedA hrat, lebo on je bojovy a ma neskutocnu silu a hrozne skace ked sa tesi a mne sa tesi asi najviac...ked som byvala este u nasich tak som sa o neho starala a bol so mnou najviac, aj so mnou spaval...aj mi je niekedy luto, lebo ked pridem do nasich strasne chcem ist knemu, len on sa musi najprv ukludnit, lebo skace ako divy...ked prideme s Tobim tak on je v izbe pripnuty o postel, lebo sa bojim aby neskakal na maleho...TATI, urob tak ako ti srdce napovie...kata

Roman72

Vdaka, s tou jogou to vyskusam, bol som uz na jednom sedeni, len kedze asi dycham typom brusneho dychania mam s tym trochu problem. Ked mam svalstvo v bruchu napate zle sa mi nejak nadychuje a vydychuje. Myslite, ze meditacia pri joge a cvicenia to upravia ? Nemam to dlho asi 2. mesiac.

Roman72

ahojte, aj ja niekedy skusam dychat kludne, ale pocitujem brusne svaly raz napate inokedy akokeby ochabnute, co s tym, poradte !

zuzana12345

Miloš ja to nedokážem rozdýchať.Možno 20 krát dýcham úplne plytko,potom raz hlboko a tak dookola až sa mi točí hlava,ale nemám to každý deň,v poslednom čase však dosť často