Úzkosť

zuzanka65

Táničkám oneskorene všetko najlepšie k meninám...
Tati, keď som si prečítala tvoj príspevok, až ma srdce zabolelo. Ešteže Tánička ti napísala skôr ako ja, nevedela by som to vyjadriť lepšie, presne moje slová. Drž sa a neboj sa. Keď som bola v zahraničí ja, dlho sa mi snívalo, takmer každú noc, že hľadám voláky dom, raz v meste raz na dedine, raz v zahraničí, raz doma. Až jednu noc som sa zobudila s panickým atakom z "ničoho nič".
Verím, že sa rozhodneš správne.

tatiana26

Tánička, podľa mňa hlavne záleží, že kde...a to čo ti hovoria ostatní je blbosť, ty sa musíš rozhodnúť tak ako to cítiš, že to je správne a ostatné sa postupne samo vyvinie...ja viem veľmi dobre o čom hovorím

tati

ahojte!ja som dnes uz po 4krat mala ten isty sen...asi by som s tym mala nieco robit.permanentne sa my sniva,ze som doma na slovensku na dovolenke a straaaasne nechcem ist spat.balim si kufre a pocitujem uplnu nechut nasadnut na lietadlo,obcas si aj poplacem a ked sa rano zobudim,najdem sa uplakana aj v skutocnosti.povedzte mi aka je realna sanca zamestnat sa na slovensku v tomto obdobi?vsetci ma odhovaraju,vraj mam byt rada,ze mam pracu a drzat sa jej zubami-nechtami....

monik9

mne sa dneska nejako tazko dycha.....snad do zajtra budem tip top......moj havo dneska cely den spí,niekedy ma take dni ze len spi....

tatiana26

No Monika jasná vec, že mi je veselšie...dnes som mala šprint cez sídlisko, lebo sa mi vytrhol a keď som sa za ním rozbehla, tak si myslel, že sa naháňame a ešte zrýchlil, no vtipné...skoro som umrela ako som nevládala dýchať potom. Dnes tu spíme sami, tak mám trošku nervičky, lebo mi nie je najlepšie. A mám aj PMS myslím, tak som nepokojnejšia...

monik9

kuknem sem na vas a potom si dam nieco papat,dneska mi nejako nechuti a mam nafuknute brucho,kukla som aj na vahu a pribrala som na 52kil,mozno ze sa ozaj casom pribera z tych liekov....zapla som pracku,poskladala vyprate veci,nejaka som dneska o nicom.....mala som hrozny sen,myslim ze to bude tym....

zuzana12345

Romčo,s dýchaním mám problémy skoro stále.Úplne plytko dýcham a keď sa poriadne z hlboka nadýchnem tak sa vytešujem ako na vianoce.Najhoršie je to večer v posteli musím si nájsť miesto aby sa mi čo najlepšie dýchalo.Už som musela zmeniť aj polohu na spanie.Musím zaspávať na chrbte nie na bruchu.Aďulík ja jedávam tiež za pochodu.Neviem si predstaviť,že by ma zavreli na samotku,asi by som si to hodila.

monik9

fííííííha tolko doplnkov a to beries vsetky??No ja pijem rano actimel,tabletka horcika a zinok,betakaroten ale to az na jar......
ANO ja som mala velke problemy s dychanim,myslela som ze sa uz nenadychnem

Roman72

Prosim Vas o Vasu skusenost, pri stavoch uzkosti prip. stresu pocitujete aj problemy s dychanim ? Lapave dychanie, nemoznost sa dobre nadychnut, alebo vydychnut ? Co sa mna tyka ja len tieto obtiaze mavam. Som po vysetreniach vselijakych a uz neviem co by to mohlo byt !

agaven

ahojte no ceta bola hrozna zle mi bolo bušilo srdce hlava bolela no ale čo už bala som sa že to pride na mna ano zbledla a manžel zastavil a povedal prejdi sa no a prešlo trochu no doktor ano sopel krk kašle dal od kašla aj bioparox ale rada až po 3 dnoch ak ma teplotu ist k lekarke a na antibiot. inak telo nechat sopel niečo do nosa kašle na kašel čim viac bere antib.tým telo je viac odolné a bere znižuje imunit. system no nevie musi sa naučit to jej telo branit nma hlava boli aj cee hrdlo ked dycham no idem sa aj aj liečit a ta moja chcela psika no ale mame papagaja tak ho hladka beha s nim všade no inak fajn je mam krčné stavce c3 c4 c6 -8 zle to aj z toho možem mat tu pliagu ale čo mama povedala že to asi nikto nema tolko doplnkov vieminov ako ja swanson koloid vodu multivitamin magne b6 omega3 lanzul to je na žaludok vitam e jablčný ocot vit c vlaknina chrom celaskon cidofan zinavit a hliva tiens anxiolan b konpex no a jem a niečo aj dcera o čom tu je reč no a joga mi nepomohla ale masaž no na jednej mi moc nepomohol neurolog to napraval a to cedečko mam uvolnite sa zatvaraju sa vam oči najprv jedno potom druhe atd no to je ako pekna hudba napr ja anju počuvam to je pre mna lepšie a hlavne budme vklude ved mame čas no čo bože to som napisala no ved na čitanie dobre ahojko a moc sa nedopujme pa pa no ozaj všetko nejem každý den raz to raz ine ahojko