Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

monik9

caute,kurnik zase citim ze na mna nieco lezie.......inak u nas je chripkova epidemia jak slak.......Idem napadnut grilovane kura....Inak pocasko je o nicom.....

katkaxxx

Vitaj Milos :) pravdu mas ;)) baby co sa stazujete na pocasie? ved je uplne krasne :) kopec snehu :)) teda aspon v BA, neviem ako je inde :) mna dnes caka kopec ucenia a podvecer pracovny pohovor, tak idem makat :)) pekny den

agaven

aj tu je zamračene som rada že rng je tu pri nas a pomaha nam ja včera hrozne aj hylak som si dala a zaspala krče v bruch ale mam srieb. vodu a davam si ju tak ma neprehana len krče ale je to lepšie ako včera dcera dobre daka bohu no konečne nekašle a nesopli ale budem jej davat strieb. vodu koloidnu aj sebe a viac vit.c som rada že aj vam je lepšie no sneh je dolu budeme už len bledule a snežien. pozerat po zahradkách no ahojte

tatiana26

Ahoj Adka, asi je všetký na prd v takomto počku :) alebo im je tak dobre, že nemajú potrebu sem ísť... U nás je tiež otrasne, to je teraz všade

tatiana26

Dobré ránko, dnes idem do práce na 11-tu, roztomilé :) Tobi včera som sa k tomu vysávaniu ani nedostala z časových dôvodov...ale zacvičiť som si bola, paráda.

tobi

inak, ja som sa az teraz dostala k netu, lebo sme dnes mali navstevu, bola moja dobra kamoska, ktoru mam velmi rada a mame rovnako stare deticky..prisli k nam, lebo priatel mal narodeniny este 5 -teho, ale az teraz sme sa dostali k oslave..vy ako? TANI, vidim,ze ty si sa nejako dala na vysavanie, vcera si vysavala, dnes..ale ked sa to vezme, ja som vysavala v sobotu, aj dnes...

tobi

TATI, som rada, ze sa citis dobre..mozno keby sa u nas dasli tie hypnozy robit..mozno by mi to tiez pomohlo...no u nas sa asi nerobia, ale je to zaujimave..

tatiana26

Ahojky, tak ja dnes napriek tomu fest zamračenému a nepríjemnému počasiu celkom dobre...teraz som prišla domov a periem a vysávam a upratujem a potom idem cvičiť pilates. Také mám plné dni.. :)

tatiana26

Ahojky, tak ja dnes napriek tomu fest zamračenému a nepríjemnému počasiu celkom dobre...teraz som prišla domov a periem a vysávam a upratujem a potom idem cvičiť pilates. Také mám plné dni.. :)