Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adka2001

Tati ahoj na Slovensku je zima teda u nas v Nitre fuka vietor a ochladzuje sa uz aby bola jar.Tati beries tie homeopatika.AHA dvakrat mi to tu vyslo zas asi blbne internet.

agaven

adka tati dakujem ozaj aký mate nazor na hliva ustricova mam ju a davam aj dcere že je dobra na svlsvo.. čo možno hej neviem poytam sa potom rng krd sa vrati no ahojko

adka 2001

Monik mne povedal doktor ze guajakuran nie kazdemu sadne ze mam vyskusat no a uz som aj doskusala .Teba tiez boli chrbtica a na to tiez beries lieky?A nechapem ze tam mam zablokovanu uzkost mne to este nikto nepovedal lebo tieto patalie co mam mam vsetko od chrbtice .Mna ked 1 den neboli som celkom iny clovek.AGAVEN VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM

adka 2001

Monik mne povedal doktor ze guajakuran nie kazdemu sadne ze mam vyskusat no a uz som aj doskusala .Teba tiez boli chrbtica a na to tiez beries lieky?A nechapem ze tam mam zablokovanu uzkost mne to este nikto nepovedal lebo tieto patalie co mam mam vsetko od chrbtice .Mna ked 1 den neboli som celkom iny clovek.AGAVEN VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM

tati

dobre ranko vsetci!agaven,vsetko najlepsie k narodeninam:-)ja som vcera v kratkosti vygooglovala co o je ta tetania a celu noc rozmyslala nad tym ci to nemam.myslim,ze som si aj zacala namyslat,ze mi trpne ruka:-)mne je teraz momentalne dobre,uvidime ako zvladnem cestu...v praci strasna kriza,vcera zrusili dalsie oddelenie.ako je to na slovensku?uz nech o je za nami!!!

monik9

caute,ano tani vysadzujem postupne,nahradzujem guajacuranom.Takze tak.Zase hlasia ochladenie...fuj tato zima mi uz lezie na nervy.....jaj zase ma ta chrbtica pali

agaven

tani adka monik no čaute nič nove zajtra chystam dceru na karneval ona je ok bčas zakašle mna boli cela dychacia trubica ale jox pomaha aj bioparox striekam no všeko aj sol s vodou a mam krče v bruchu a celu noc som dobre spala ved som mala včera narodeniny 32 ale oslavovala som s dcerou ta je narod 10 jenuara a dali mi bonbon. a vonu kvety no inak dobre len hlava zadu boli dala som si včera aj dnes acylpirin mne to dobre pomaha no brufén ma žaludok boli no ved ho až tak často nejem že krv zahustuje neviem či to je pravda no to je jedno hlavne neboli idem kikat telku navarene mam aj upratane no čaute

tatiana26

TOBI EMG sa volá to vyšetrenie. Idem ja dnes zaľahnúť skôr, lebo včera som buvala len 6 hodín asi. Ale ešte pocvičiť (práve som dovysávala, xixi)... má tento slobodný život aj pozitíva :)Dobrú noc a hlavne kľud

adka 2001

Kati dnes som volakde citala ze na to preskakovanie srdca su velmi dobre
pivovarske kvasinky ze obsahuju vela vit.B
.Ale dnes som sa rozpravala o tom s mojou maminou ,ze to ma aj moja babka uz skoro 40 rokov teraz ma 86 a neberie doteraz na to nic takze to je v pohode.