Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Úzkosť

adka 2001

No vidis ja uz mam 40 rok. mozno ze by si mi mohla byt aj dcerou!?!?!?No mna tato pliaga teraz dostala mala som dost vystresovane obdobie.Ale dufam ze to prejde mam taky pocit ze uz si to tak neberiem ako volakedy zacinam si na tutto ,,terajsiu druzku zivotom " zvykat asi to inak nejde.

katkaxxx

fuha tak o tom som este ani nepocula aby tak dlho ostali mliecne zuby :O a taktiez som nevedela ze mas 18 rocneho syna, myslela som ze spadas do kategorie 20 - 30 rocnych :))

adka2001

ACh tie zuby a teraz si predstav Kati ze moj syn ma 18 a este asi 10 mliecnych zubov zubar ich chcel vytrhat ale kde ved to potom dlho rastie .Nemoze byt strbavy.Inak aj dok. sa cudoval ze sa taketo cosi nestava casto.

katkaxxx

ahoj adka, na tvojom mieste by som s tym guajacuranom este vydrzala ... a tie zuby.. ah :( ja mam ten problem ze mi zasahuju uz do nervu, tak musia ist von a jeden je vyrasteny tak napoly a druhy absolutne nie je vonku, tak mi budu rezat dasno a ho vytahovat.. pomoc :/

adka2001

KAtuska ja neviem ja si ho uz asi nedam vsak sa este aj teraz chvejem ako osika.Teraz trhali bratovy 2 zuby mudrosti a povedal ze v pohode lebo to nema hlboke korene tak to zvladol no a ja zas zubara nemusim to je moja nocna mora.

katkaxxx

btw mne je stale zle od toho zaludka, uz mam papier od obvodnej na gastro, mam sa objednat na tu hadicu :(((((( tak strasne sa netesim. a v marci mi budu trhat oba zuby mudrosti aaaaaaaaaaaaa. no to je zaciatok roka :( :)

katkaxxx

ahoj adka, ja este ked som bola prvykrat na pohotovosti lebo sa mi zle dychalo a tlacilo ma na hrudi, tak mi predpisali ten guajacuran - na uvolnenie svalstva.. on sa takto bezne predpisuje aj na uzkost?? lebo priatel ho napr uzival ked mal zlomenu chrbticu.. no proste, mne vtedy vobec nepomohol, ak mi nebolo este dokonca trosku horsie.. ale to je vsetko individualne, nenechaj sa ovplyvnit, tebe zabrat moze, este vydrz a uvidis.

adka2001

Ahojte no ja som si dala vecer ten guajakuran no pviem vam mne od toho bolo strasne blbo ,zavraty,krce a celu noc som sedele na vecku.Ma to take vedlajsie ucinky alebo ja uz neviem .A to si mam dat 3x za den ved umriem.

agaven

katka dakujem za preklad no mam všetko a miško pekné maš pravdu tak akurat tu kačice nakrmit pojdem pene že pišete aj sa zasmejem tak ahote idem upratat mam nezložene pradlo zaspala som aj s dcerou inak stanem o 22.00 a skladam ale o 20.15 sme buvali no ahojte a držte sa

agaven

kvetinka katka chodte kardiolog si popočuva srdiečko a aj tlak može blbnut mne povedal že mam šelest rozlietané srdce a tlak až až 135/85 po postaveni ihned 90/57 tak a chodte neboli to a objednajte sa ja som mala aj holter opasok okolo srdiečka célý den on monitiruje počas prace namahe v kludu v spanku a tam sa ukazalo mne čo mi robi to srdiečko ahojte ale magnezium tablet, ukludnia to srdce to aj kardiolog schvaluje ahojte