Úzkosť

monik9

caute,tak skolenie v praci mam za sebou aj obed....mne osobne guajacuran pomaha proti uzkosti a ano je urceny aj na to....nikdy sa u mne neprejavili nijake vedlajsie ucinky,naopak uzkost ustupila a aj teraz akme niekedy prepadne uzkost dam si guajacuran radsej ako nejake AD-cko

tatiana26

TOBI a to ti ako zistila? Ako ťa vyšetrila? A čo ti k tomu povedala? Zaujímavé... Mne neurologička povedala, že od úzkosti ju len ťažko odlíšiť

katkaxxx

ahoj tobi, nie nebude pri nas dlho, lebo ju porazime :) neurogenna tetania.. no, tak ked to napisala tak ju mas.. suvisi velmi s uzkostou..ak mas vsak na to otazky, tak myslim ze Tana ju ma tiez, asi by ti vedela poradit

tobi

ahojte, TATIANKA, gratulujem, dufam,ze coskoro budem aj ja dospelaaa..lebo chcem..KATKAxxx dufam,ze pri nas ta mrcha uz nebude dlho..no nie? ja som dnes bola na neurologii, mame novu lekarku, mladucku, a je super dobre sme sa porozpravali, vysetrila ma a dokonca sa ma opytala, ci som si nevsimla, ze mam jednu zrenicku v oku vacsiu..ale o par minut uz bola normaôlna, lekarka vravela,ze aj ona to obcas postrehne...ale,ze to ba malo byt v pohode..a do papierov mi napisala- neurogenna tetania- to ju mam uz aj ja?

katkaxxx

hihi, myslim ze aj mohla, ja mam 19, o chvilku 20 :)) da sa na nu zvyknut :) ale naco by sme si zvykali, ked vieme ze s nami uz dlho nebude? :)))

evelin99

ahojte chcem sa Vas opytat ci nejake nenavykove AD vhodne na SF sposuju to ze mozem pribrat (co by som bola nerada) a ci mozem pozivat alkohol. Tym myslim ist na pivo s kamosmi a pod. Ziadne bezhlave opijanie ofsem. :) dakujem

adka 2001

No vidis ja uz mam 40 rok. mozno ze by si mi mohla byt aj dcerou!?!?!?No mna tato pliaga teraz dostala mala som dost vystresovane obdobie.Ale dufam ze to prejde mam taky pocit ze uz si to tak neberiem ako volakedy zacinam si na tutto ,,terajsiu druzku zivotom " zvykat asi to inak nejde.

katkaxxx

fuha tak o tom som este ani nepocula aby tak dlho ostali mliecne zuby :O a taktiez som nevedela ze mas 18 rocneho syna, myslela som ze spadas do kategorie 20 - 30 rocnych :))

adka2001

ACh tie zuby a teraz si predstav Kati ze moj syn ma 18 a este asi 10 mliecnych zubov zubar ich chcel vytrhat ale kde ved to potom dlho rastie .Nemoze byt strbavy.Inak aj dok. sa cudoval ze sa taketo cosi nestava casto.