Úzkosť

...simonka...

prepacte, ze sa vam sem pripletiem do temy.. ale mam tiez uzkostne stavy obcas a tak.. a onedlho ma caka let a strasne sa bojim:( a uz odvtedy ako viem, ze budem lietat mam tie stavy:( hlavne to busenie srdca, tazke dychanie, zavraty a pod:( ale mala som ich jasne aj predtym.. mam teraz taky pocit, ze budem tam a ked vzlietneme, zrazu, ked sa ocitnem tam hore a nebudeme moct pristat a ked mi ostane zle a bojim sa, ze to nezvladnem.. ze nebudem moct dychat, srdce sa zastavi a tak:( teda hlavne to busenie, ze nebudem vediet ovladat a potom, ze mi aj zlyha:( podla vas mozem absolvovat ten let?? nehrozi mi nejaka zastava srdce, ked mam probemy s tym busenim, zavratmi a pod?:( prosim, ak viete poradit, dakujem.. a mam 20 rokov..

tobi

mne sa tiez zdalo, ze to je ta ista fidorka...Tatianka ja som akurat dovarila obed, a som schopna tak akurat do postele s tobinom..uz by spal, lebo je nervozny..inac sa aj mne paradne toci hlava..dnes je mi horsie ako vcera, mozno je to aj tym pocasim aj chorobou...

tatiana26

Fidorka tak neviem, prečo sa raz píšeš pod tým menom a potom pod iným... ako sa potom máme s tebou seriózne baviť? TOBI no ja som zvedavá ako v takomto stave pofičím do práce zajtra. hlava sa mi zas točí, mne sa vždy zhorší úzkosť pri chorobe...

adka2001

Ahojte dievcata uz aj mna konecne pustili k pocitacu.Lencok to je aka hlupost ze ti nespravia rtg chrbtice len ked mas menzes.No to som este nepocula .Ja som bola na rtg chrbtice a neurolog mi take cosi nepovedal asi sa im nechcelo pracovat.

zuzana12345

ahojte - no konečne ma sem aj niekto pustil cez víkend je to u nás problém.Tak ja som našťastie v pohode po každej stránke.Ten coldrex je reklamný ťah a požierač peňazí jednoducho keď chytíš chrípku alebo nejakú virózu tak ti nepomôže nič len to poriadne vyležať s paralenom za 20 korún.Dokonca moja obvodná mi raz povedala,že keď je chrípková epid.tak ako prevencia ti tiež nič nepomôže ani žiadne ovocie ani žiadna kyslá kapusta jednoducho to môžeš chytiť či sa vitamínmi pchaš alebo nie.Takže to len pekne v tepľúčku vyležte.

mimok

tereza9 alias fidorka neboj sa uz tolko tych ad uz to prehanas ved su to lieky pre ludi keby boli take skodlive uz by vymrelo pol zemegule