Úzkosť

keituskaaaa

ja sa snazim s tym nejako sama potrapit.ani neviem co mi je,lebo mi to nikto nepotvrdil..beriem ale Bkomplex a magnezko a KALMS take tabletky s vytazkami z chmelu a valeriany ale citim ze na utorok zlyha vsetko..niekedy sa v noci budim len tak z nicoho nic a je mi strasne zle.nafukuje mi brusko a stolicu som normalnu nemala uz dobre 3 mesiace..niekedy ma zalieva horucava,no des..

zuzana12345

adka ten vysoký tlak máš určite len z úzkosti aj ja som to mala brala som lieky na zníženie,ale hrozne ma po nich dusilo,tak som prestala teraz mám tlak ok,ani si ho preventívne nemeriam tak na tvojom mieste by som ten olejček skúsila

keituskaaaa

TATI aj mne to nici zivot.Dnes som sa dozvedela ze v utorok mam 3hodinove skolenie v inej firme,v miestnosti kde ma to raz chytilo ma firemnom stretnuti pred vianocami,asi sa zblaznim.Neviem uz ci sa ten doktor fakt nemyli ked mi diagnostikoval syndrom drazdiveho creva...

tati

ach,jaj na mna to zase ide...predstava vecere ma znervoznuje najviac na svete...aj vam to chodi v takych vlnach?chvilku pokoj a potom pride ta vlna nepokoju a uzkosti a zase pokoj a zase uzkost...asi sa z toho uz ozaj zblaznim!

zuzana12345

ikan je výživový doplnok doporučil mi ho brat naklikaj si ikan-tianshi tam si to prečitaj dá sa to len objednať,alebo kúpiť v špecialnej predajni ale len pre registrovaných viem že ten obchod je v žiline ale či aj niekde inde neviem pijem aj antilipidový čaj ten je tiež z tej firmy aby si si náhodou nemyslela že som nejaká dílerka tak to nie len som s tým ikanom bola veľmi spokojná