Úzkosť

monik9

problem bude asi ze si sama doma a asi nemas pocas dna cinnosti ktore by ta odputali od tej pliagy,najst si nejake cinnosti,ja neviem nejaky sport,kurz,hocico

bond 2001

KATKAXXx viem ze som hlupa,aj to viem ze ja do toho obchodu pojdem uz som aj bola ale manzel ma cakal vonku v aute aj to zvladnem lebo musiiiim.Ale teraz dva dni mi je tak vseliak zas vela rozmyslam pravdepodobne.Uz 2 tyz. mi bolo super a teraz sa to zas vratilo mne asi vadi ze som sama doma.Suseda mi hovori ze sa moc sledujem ona si z nicoho hlavu nerobi a ma vacsie zdravotne problemy ako ja.Urcite ma pravduale neviem si to do tej makovice vtlct. adka

monik9

uplne priami suvis to nema,pretoze uplne priami suvis to ma so serotonim,cize trpime jeho nedostatkom a na podporu tvorby serotoninu nam pomaha horcik

monik9

lenye horcik je prvkom na prenos vzruchov a pokial sa ti odburava tak ta prepadne uzkost,aj Ad-cka obsahuju horcik.Ja som citala o tych testoch co sa mineralov tyka a na to su take specialne pristroje,ono to len vysetrenim krvy nezistia.

katkaxxx

adulik138 tak sup k psychologovi a pricinu zistit, lebo bez odstranenia priciny to nepojde. monika - s tou matou moze byt pravda ze znizuje ucinok magnezia, ale nemyslim si, ze ti, co maju uzkost trpia nedostatkom magnezia. magnezium moze pri uzkosti pomoct ale nie je pravidlom ze ludia co maju uzkost maju nedostatok magnezia. ved som bola aj na kompletnych krvnych testoch, vsetky mineraly som mala v norme (vratane magnezia) a precitala som toho uz o uzkosti dost a nikde som necitala ze by bol priamy suvis medzi uzkostou a nedostatkom magnezia..ak sa mylim, tak ma oprav..

monik9

ja som nejaku tu dobu v pohode,ako este sem tam ma prepadaju take divne pocity-ze umriem a podobne blbosti ale v priebehu dvoch minut to prejde,len podtatne je sa nad tym nezamyslat a hned nieco zacat robit,hocico,este stale mi vadia ostre zvuky a hudba ked je nahlas alebo aj telka,na diskoteku by som asi nesla,ludi sa nebojim,ja som skor zhovorcivy typ aj ked dost naladovy.Nemali by ste pit ani kavu,zvysuje uzkost,ako ja uz pijem kavu ale len latte zatial.Alkohol je uplne vyluceny,tak po prve si nebude nic pamatat a na druhy den je to otras,skusila som dva krat a nebolo mi bohvie ako na druhy den.A to som nepila nejako vela,ostatnym nic nebolo.

monik9

mata totizto odburava magnezium z tela a my co mame uzkostnu poruchu tak trpime nedostatkom magnezia,takysto sa mata nesmie pit s ad-ckami,ako ublizit ti to neublizi len akurat ze to odobera ucinok liekov a aj magnezia.Medunka a materina duska sa mozu kombinovat ci uz s horcikom alebo aj s Ad-ckami.A uz vobec nepit nejake ocistne caje,to narobi sarapaty ak sa chcete precistit aj pecen tak si zarobte 2 lizycky jablcneho octu asi tak s Dva deci vody a pit dva tyzdne kazde rano,je to vhodne aj na preliecenie exemov,akne a podobne