Úzkosť

misiak

anonym-xy aky skaredy nick to je jedna vec :)a druha vec je ta ze ked budes cakat na to kedy tie chvile pridu tak naozaj pridu.
precitaj si ,alebo si pozri film secret a mozno pochopis ze ked budes cakat na zle tak pride.
neexistuje na to liek to musis pochopit.lieky ti mozu pomoct ale iba na chvilku.lieky su prostriedok co ta nastartuje.ostatne musis zvladnut sama.
cakas na nieco zle co neexistuje ale ty to privolas.
zrejme ti to chyba.
ak chces napis na mail a vysvetlim ti to.
lebo tu nechcem spamovat stale to iste :D
pekny dnik

anonym-xy

ahoj tobi, dnes celkom dobre. ziadne zle stavy, myslienky takze super. ja sa len bojim ked pridu, ale verim ze to uz nemusim vsetko prezivat. aj tie lieky ma tlmia tak uz len cakam kym si moje telo na ne cim skor zvykne a bude dobre.

tobi

bozinko, som rada, ze Vas tu mam..vsetkych..no za vela vdacim tatianke26..ta ma dokaze pochopit, podporit, a ukludnit..musis byt super zienka...ozaj ty mas deticky, alebo si slobodna?

tobi

ahoojte vsetci, co mi tak pomahate zahnat myslienky na seba...tak dnes som troska ospala, aj ked som s tobinkom spala do 11-tej..vy sa ako mavate?anonym-xy ako? tatianka26? velmi pekne ti dakujem, ze mi posles to cd, mozno sa s tobim konecne naucime spat pred pol nocou...dosla ti moja adreska?

anonym-xy

misiak...ked to pride snazim sa mysliet na nieco pekne...deti este nemam, ale osob okolo seba, ktori ma maju radi dost, tak v tom by problem nebol.problem je v tom ze mi to vobec nepomaha.

misiak

anonym-XY je to tazke ale urcite existuje aj u teba nejake tajomstvo s ktorym to potlacis.
treba skust.ty poznas seba najlepsie.
univerzalny recept neexistuje,ale ked to pride tak vtedy mysli na nieco pekne.na nieco co mas rada na deti a pod.a uvidis ako rychlo sa tie zle pocity stratia.
kazdy mame svojich demonov a kazdy ne nich pouzivame ine paky.ty to zvladnes lebo dobra myslienka je stonasobne silnejsia ako ta zla.
zaklad je nepodlahnut.
vela stastia.

anonym-xy

a ako sa to da zmenit?ako si mam pomoct vtedy ked to na mna pride?viem ze zblaznenie sa nie je ziadna diagnoza ale je to len pocit. strasne zly pocit a fakt mam strach ze si nieco urobim, pretoze je to tak strasne silne. uz sa mi parkrat stalo ze som si vzala viac tabliet, niekolkonasobnu davku a potom mi bolo strasne zle.tak preto sa bojim.bol to skrat a toho sa bojim.

misiak

anonymxy viem presne o com hovoris.ja mavam presne to iste.v tej chvili treba pouzit presne nieco take ako hovoris zamestnat sa.a uvedomit si ze sa nikdy nic nestalo a ani nestane.netreba tomu dat ziadnu dolezitost a ono to odide.
v podstate si uvedom ze to nieje nic len tvoje myslenie.ze sa nemas coho bat.neboj nezblaznis sa za to ti rucim.co vlastne to slovo zblaznit znamena?taka diagnoza neexistuje.
a to ze je to horsie to si len ty nahovaras.
a toho ze si nieco urobis sa neboj.clovek ma pud sebazachovy a ten funguje velmi dobre.takze ziaden strach.prejde to ale v prvom rade to musis zmenit ty a nikto iny.pekny dnik

anonym-xy

misiak, tie stavy su zatial, teda niekedy silnejsie ako ja. Niekedy sa daju zvladat, zazeniem ich nejakou cinnostou. Ale teraz v poslednom case je to ovela silnejsie ako ja a vtedy sa idem zblaznit a neviem co mam robit. vtedy mi nepomoze ani to aby som si to nepripustala. ked som sama je to ovela horsie ako ked som s niekym.