Úzkosť

dino666

laura,ona si to nevazi. Ja som jej tiez povedal,ze malokto by jej toleroval tie jej stavy a ona,ze ked sa mi nepaci nech si najdem inu.Ona si nepripusta,ze je chora. Nechcem inu,chcem len nech pochopi,ze mi dava niekedy riadne zabrat a tiez mam niekedy uz toho dost. A ako je mozne,ze ti si to pripustasa dokazes o tom hovorit. Ona sa o tom nechce rozpravat a vzdy sa rozculi. Ona to bere,ze ryprm,ale to neni rypanie,len chcem riesit ten problem a pomoct jej.

bond 2001

AHojKeituska take stavy akoty mas ja uz mam pol roka adoktor mi povedal ze to prejde len to dlhsie trva a hlavne zalezi aj odo mna ako si tie ,,blbe pocity budem pripustat"".TAK uvidime adka

keituskaaaa

Doktor mi diagnostikoval syndro drazdiveho creva.Ale prosim vas patri k tomu tiez ze niekedy ma pali v zaludku,zle sa mi dycha,niekedy mi rychlo bije srdce a citim sa viete ako?Ze vyskocim z koze,akoby plna energie,jeden den sa tesim zo zivota,ze svieti slnko,druhy den myslim,ake by to bolo na druhom svete,viete co beriem tabletky na ukludnenie KALMS ale co ak ich prestanem brat,toto vsetko moze byt z toho creva?Fakt ma to dost obtazuje take moje stavy.Beriem aj magnezium,kamaratka povedala ze to moze byt nahromadeny stres tak kedy sa prestane prejavovat,uz to trva vyse 2 mesiacov;(

laura1

tvoja priatelka by i mala vazit,ze jej pomahas,si jej oporou,mne na tomto krachlo manzelstvo,cela jeho rodina sa mi smiala ze mi sibe a som blazniva,tak isto exmanzel...

roni666

laura,ona mi hovori,ze to ma somna,ze je naladova......ale to nieje pravda. Ona je taka odkedy som ju spoznal,hadze to namna a nechce si priznat,ze je vazne chora. Chcem jej pomoct,ale ona o moju pomoc nestoji,vlastne o nikoho pomoc. Ona si tvrdi,ze je v poriadku a to ze je taka,tak ze to je normalne. Bojim sao nu,o jej zdravie. Nechcem aby sa jej nieco stalo,ked nebudem pri nej. Nastastie vzdy ju to chytilo,ked sme boli spolu doma. Ked brala tie lieky a citila,ze nieco nieje v poriadku,povedala mi to a uz aj ja som niekedy na nej videl,ze sa nieco deje. Povedal som jej nech si da lieky,lahla si,hladkal som ju,zaspala a ked sa prebrala tak bola ako male babo a vsetko bolo v poriadku. Stoji ma to dost sil a je to velmi vycerpavajuce. Napr. v utorok mala mala tie stavy,dala si lexaurin a este daaky liek,neviem si spomenut aky a za hodinu bolo vsetko ok. Ale lekarovi,nechce ist ani koli mne. A nikto nechape co przivame mi obaj,lebo moji znami ten vztah neziju. To je najlaksie povedat,nech od nej odidem,ale ja ju MILUJEm a nechcem ju opustit.

laura1

rony666 viem co prezivate,ja mam tieto probl. uz par rokov a nie a nie sa z toho dostat a najhorsie ze rodina nechape co mi je a neveri

roni666

Ahoj laura,priatelka ma tiez nieco take ako TY. Tiez je casto dusi,busi jej srdce,ma triasku a ze sa citi ako pred infarktom a napriek tomu nechce ist k lekarovi. Raz mala taky zachvat,ze sme isli na pohotovost,pichli jej injekciu na ukludnenie a dali jej asi pat druhov antedepresiv. pokial ich uzivala bolo vsetko ok,ale mala to postupne vusadzovat a ona si myslela,ze je uz zdrava asi po 6 tyzdnoch a vysadila to zodna na den. Uz to je lepsie,ale este cca dva krat do mesiaca ma take stavy. Jedna jej znama ma nieco veeelmi podobne a ked sme sa s nou rozpravali,tak ze najprv brala lieky a potom bola dva mesiace na psychiatrii,ale nedoliecila sa,lebo od zufalstva podpisala revers a isla domov. Treba to liecita a to dlhodobo,ale on nechce,lebo vraj je zdrava.

laura1

ahojte,prezila som strasne tri dni,uzivam 2 roky seroxat,xanax,a zrazu ma zacalo strasne dusit,vravim si,boze predsa to je srdce,tak ma dusilo,moj lekar mi pichol magnez.,apaurin poslal domov,doma este horsie,isla som na pohotovost,spravili rng,ekg,tlak,vsetko ok,len tlak nizky.napisala mi zaver anxiozne-depr.sy.

agaven

inak je mi fajn viac čitam o vas o psikoch ja mam papagaja nerozpr,ale napodob.zvuk je fajn dcere som upiekla tortu tak zajtra ma7 ročkov tora sa jej pači tak s rodin. budem oslavovat tatianjka tie dych ty maš lepsi vyskušam ten ja tlačim bruch a pomali dycham držte sa a spinkajte ja so si raz kupila valerianu s chmelom čaj nie vo vrecku a spim jak dudek neviem kto to púisal že zle spinka uživam no pijem ho aj na liek a nič neotrav,som sa skus moja no čaute